STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kocanda: Rodinná dovolená v Českém Švýcarsku

Česká republika, České Švýcarsko

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kocanda: Rodinná dovolená v Českém Švýcarsku

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Kocanda: Rodinná dovolená v Českém Švýcarsku 2 noci
Informace Pobyty nejsou možné přes Velikonoce, Vánoce, Silvestra.

Aktivní dovolená na kole

(balíček je platný na 2 noci při obsazení 2 osob)

v ceně celodenní zapůjčení elektrokola

(kvalitní elektrokolo postavené na hliníkovém rámu s odpruženou přední vidlicí)

Kola budou připravena v druhém dni pobytu přímo vhotelu Kocanda

(půjčení kola obsahuje: helmu, zámek, vodu a opravářský set).

Aktivní dovolená na vodě v Českém Švýcarsku

(balíček je platný na 2 noci při obsazení 2 osob)

v ceně celodenní zapůjčení elektrokola a kanoe

Začátek kemp Děčín (280 m od hotelu Kocanda), předání kanoe, pádla a vodního pytle,

krátká instruktáž, pak jízda na 4 hodiny do Bad Schandau. Potom vyměníte loď za elektrokolo a vydáte se po oblíbené Labské cyklostezce zpět podél řeky 22 km do města Děčína (časově cca 2 hodiny).

Rodinná dovolená

(balíček je platný na 2 noci pro 2 dospělé a 1 až 2 děti)

v ceně rodinná vstupenka do ZOO Děčín a Zámek Děčín

Wellness pobyt

(balíček je platný na 2 a 5 nocí při obsazení 2 osob)

v ceně hodinový vstup do soukromého wellness (sauna, vířivka, relaxační dvoulůžko)
Kocanda

Hotel Kocanda *** se nachází přímo u řeky Labe, u jedné z nejkrásnějších cyklostezek. Díky příjemnému ubytování, privátního wellness centra a vyhlášené restaurace je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené s rodinou či přáteli při poznávání krás Českého Švýcarska, ať již pěšky, na kole, nebo lodí.

Ubytování

Hotel disponuje 25 moderními pokoji pro 1-5 osob, které jsou vybavené TV/SAT, stylovými koupelnami, zdravotními matracemi a Wi-Fi.

Pokoje typu Standard - 2-5lůžkové pokoje se sprchou a WC jsou vybaveny fénem, plazmovou TV/SAT, Wi-Fi připojením, zdravotními matracemi.

Pokoj typu Manager - 2lůžkové pokoje s pevným internetem, pracovním koutem a vlastní ledničkou. V pokoji je připravena plazmová TV/SAT, internet.

Stravování

Hostům je k dispozici restaurace Kocanda s kapacitou až 250 hostů, která nabízí tradiční českou kuchyni, ale i speciality připravované podle nejmodernějších trendů. Snídaně se podává formou bohatého bufetu.

Sport a relaxace

Bezprostřední okolí Kocandy nabízí sportovní vyžití všem věkovým kategoriím i sportovcům nejrůznějšího zaměření. Využít můžete multifunkční hřiště s umělým trávníkem (24 x 36 m) a workoutové hřiště, u hotelu prochází cyklostezka, po které se můžete vydat na kole či na bruslích.

Wellness

Milovníci relaxace jistě ocení moderní privátní wellness s hvězdnou oblohou. Odpočívat můžete v hydromasážní vířivce nebo v prosklené finské sauně. Po každé návštěvě se ve vířivce vždy mění voda a všech 24 trysek prochází ozónovou desinfekcí. V relaxační zóně si můžete vychutnat občerstvení z minibaru při poslechu relaxační hudby. Vzhledem k tomu, že je wellness postaveno na privátní bázi (1-2 osoby = 1 pokoj), je potřeba jej rezervovat předem. Proto v případě zakoupení balíčku, kde je wellness již v ceně, aktuálně ověříme, zda je v požadovaném termínu k dispozici a rezervujeme Vám jej na konkrétní čas.

Děti

Děti od 3-12 let se mohou vyřádit na rozlehlém dětském hřišti s pískovištěm, prolézačkami, klouzačkami, lanovkou, balančním centrem, strážní věží, horolezeckou stěnou, tobogánem, kývadlem a jinými dynamickými atrakcemi (v případě velkých veder, dešťů je hřiště uzavřeno).

Zvířata

Pobyt s pejsky je možný na základě předchozího vyžádání dle velikosti zvířete za poplatek cca 250 Kč / noc.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek na parkovišti monitorovaném kamerami přímo u recepce hotelu Kocana za poplatek 300 Kč/auto/noc nebo na hlídaném oploceném parkovišti 250 m od hotelu v Cyklocampu za poplatek 100 Kč/auto/noc (placeno v cyklocampu). V okolí hotelu parkování pro 15 aut zdarma.

Možnost uschování vlastních kol v kolárně za 30 Kč/osoba/noc.

Zajímavosti a tipy na výlety

Děčín a jeho okolí nabízí pestrou škálu vyžití turistům, sportovcům, milovníkům historie i rodinám s dětmi. Hotel Kocanda se nachází v bezprostřední blízkosti Labské cyklostezky i Labe samotného, takže se můžete vydat na cyklovýlet nebo plavbu na raftu či lodí. V podstatě na dohled se nachází děčínský zámek, Pastýřská stěna se ZOO, via ferratou a restaurací Nebíčko. Děčín je i výchozím bodem do výjimečných přírodních lokalit - Chráněná krajinná oblast Labské pískovce a Národní park České Švýcarsko.