STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kokořínsko, Máchův kraj

Česká republika

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kokořínsko, Máchův kraj

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis zájezdu

Ubytování - 3* hotel Bezděz, Staré Splavy.

Vybavení hotelu - restaurace, denní bar s terasou, tělocvična se st. tenisem, kulečník, krytý bazén (18 x 6 m), sauna, vířivka minigolf.

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z nástupních míst, prohlídka zámku Zákupy (hradní příkop s medvědem, zámecký park). Česká Lípa - hist. centrum, bazilika, vodní hrad Lipý. Odjezd na ubytování.

2.den: Okružní procházka okolo Máchova jezera - jezerní hráz, vrch Šroubený (výhledy), kemp Borný, Doksy, malebné město na břehu Máchova jezera (zámek, památky), plavba vyhlídkovou lodí, volno u jezera.

3.den: Prohlídka hradu Kokořín, pak pěšky ke skalnímu útvaru Pokličky (500m) a na závěr zdoláme hrad Bezděz (hrad Přemysla Otakara II.).

4.den: Výstup na památnou horu Říp (výhledy, rotunda, turistická chata). Mělník, historické centrum, možnost prohlídky zámku, chrámu sv. Petra a Pavla, Pražské brány a radnice. Výhled na soutok Labe s Vltavou. Cestou zast. u skal Čertovy hlavy.

5.den: Pěší túra nejkrásnějšími místy Kokořínska: Cinibulkova stezka skalním městem Bludiště (celkem 5 km, možno zkrátit). Odjezd na hrad Houska - nejtajemnější hrad v ČR.

6.Den: Odjezd domů, cestou prohl. velkolepého valdštejnského sídla - zámku Mnichovo Hradiště.

V ceně zájezdu je: 5x ubytování v hotelu, 2 lůžk. pokoje s možn. 1 přistýlky, 1 lůžkové a 3 lůžkové pokoje, s kompl. soc. zařízením, TV, Wi-Fi ve společ. prostorech (zdarma), doprava zájezdovým autobusem včetně všech výletů, 5x polopenze (snídaně formou švédských stolů), večeře, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.

V ceně zájezdu není: pojištění storna zájezdu, místní poplatky, vstupy a jízdenky.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 28.02. - 200 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 100 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.