STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázně Jáchymov - Senior 55 Plus

Česká republika, Krušné hory

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázně Jáchymov - Senior 55 Plus

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Komfortní ubytování, polopenze, procedury v ceně. Lázně Jáchymov leží v hlubokém údolí Krušných hor nedaleko Karlových Varů. Lázeňství se v Jáchymově začalo provozovat od roku 1906, kdy zde byly založeny 1. radonové lázně na světě. Lázně jsou unikátní svým přírodním léčivým zdrojem - radonovou vodou o teplotě 29 - 36 °C. Vybavení a služby: Lázeňské centrum Agricola - 2 plavecké dráhy o délce 25 m, zbylá část bazénu slouží pro zábavné aktivity. V bazénu jsou umístěny boční masážní trysky, dnové masážní rošty a vodopád. Na tobogánu s vlastním dojezdovým bazénkem se vyřádí děti i rodiče. Součástí bazénové haly je i whirlpool - masážní bazén pro 8 osob s masážní deskou umístěnou na dně bazénku, bočními masážními tryskami s teplotou vody 34 - 36 stupňů, dále pak dětské brouzdaliště s vodopádem o teplotě 30 - 32 stupňů, rehabilitační bazének pro cvičení Aquafitness o teplotě 30 - 32 stupňů a Kneippův chodník. Dále je k dispozici kulečník/biliard, pétanque, ruské kuželky, stolní tenis, turistické trasy, lov zvěře. Úschovna kol. Základní léčebné služby: Balneologické procedury (radonové aj. koupele), rehabilitace (cvičení v bazénu), fyzikální terapie (elektro-, magneto-, kryoterapie aj.), masáže (reflexní, podvodní, lymfodrenáže), vodoléčba (vířivé a perličkové masáže, skotské střiky), vč. ostatních speciálních terapií (akupunktura, oxygenoterapie, suché CO2 koupele aj.). Indikace: Nemoci pohybového aparátu (artrózy, revma, Bechtěrevova choroba), stavy po úrazech a operacích, nemoci periferního nervového systému (neuritida, neuralgie), kloubní komplikace, dna, osteoporosa. Lyžování na Klínovci - Nový SKI areál Klínovec Největší lyžařské středisko Krušných hor, s přepravní kapacitou 12 500 osob/hod. Nachází se pouze 3 km od lázeňského centra Jáchymova. Po celou sezónu nabízí výtečné sněhové podmínky na 18 km sjezdových tratí obtížností, o rozloze 50 ha, které jsou z 90% zajištěny technickým sněhem. Na Klínovci najdete 4 sedačkové lanovky a 7 lyžařských vleků. K dispozici je také snowpark s mnoha skoky a překážkami. Pro běžkaře je v okolí Klínovce 50 km upravovaných běžeckých tratí. V neposlední řadě něco pro děti, které zabavíme i pohlídáme v dětském skiparku. Samozřejmostí jsou parkoviště pro 1 300 vozů zdarma. Příjezd a odjezd: příjezd (check-in): od 14:00 hod odjezd (check-out): do 10:00 hod
Ubytovaní
Hotel Běhounek***Superior - modernizovaný hotel v roce 2019 se nachází na svahu nad jáchymovským údolím a tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků. Vybavení a služby: recepce, směnárna, výtah, restaurace (bufetové snídaně, obědy a večeře), kavárna, salonky Domino a Bridge, kadeřnictví, kosmetický salon, pedikúra, internetový koutek, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, dětský koutek. LÁZEŇSKÁ PÉČE lékař, radonové koupele, další léčebné a wellness procedury - WELLNESS ZÓNA vstup v určený čas (v odpoledních a večerních hodinách) a dle volné kapacity zdarma (rehabilitační bazén, Whirlpool a Kneippův chodník), sauna za poplatek. DŮLEŽITÉ - zákaz kouření, zvířete za poplatek a pouze se souhlasem. PARKOVÁNÍ u hotelu za poplatek. Ubytování: - Comfort PLUS - 1-2lůžkové pokoje, balkon, koupelna se sprchovým koutem, fén, WC, TV/SAT, minibar, telefon, trezor. Apartmány - Prostorné a komfortně zařízené pokoje - obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a fénem, samostatné WC, TV/SAT, telefon, trezor, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: internet, zapůjčení županu na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání.
Strava
Bufetové snídaně, obědy a večeře.
Zájezd zahrnuje
7x ubytování v LD Běhounek, 7x polopenze, 1x radonová koupel, 1x perličková koupel, 1x bylinková koupel, 1x klasická masáž (částečná), 1x suchá uhličitá koupel - plynná, 1x parafínový zábal rukou, WI-FI internet., Záměna procedur v pobytovém balíčku není možná.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí lázeňský poplatek., Jednolůžkové pokoje za příplatek na vyžádání., Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 8 dní(112.000000 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17,99let / 8 dní(96.000000 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 8 dní(216.000000 CZK), Balíček D cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 8 dní(180.000000 CZK), Balíček D cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17,99let / 8 dní(130.000000 CZK), Balíček D cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 8 dní(260.000000 CZK)