STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Léčebná kúra prevence, htl.Pawlik****,Adler***,Belvedere***,Metropol***

Česká republika, Západní Čechy, Frantiskovy Lázne

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Léčebná kúra prevence, htl.Pawlik****,Adler***,Belvedere***,Metropol***

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha

Františkovy Lázně jsou městem, kde si tradice podávají ruku se současností. První písemné zmínky o minerálních pramenech v této oblasti jsou z r. 1502. Kultivací prvního léčivého pramene započala čilá stavební činnost, která byla velmi pečlivě plánována a řízena směrem k jedinečnému architektonickému celku, citlivě zasazenému do okolní krajiny a v r. 1793 byl položen základní kámen prvního lázeňského hotelu Loimann-Badehaus (Tři lilie).

Františkolázeňská léčebná kúra využívá výlučně místních přírodních léčivých zdrojů v té nejvyšší kvalitě, uplatňuje tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Toto malé město, ale velké lázně si zachovaly jedinečný historický ráz a nabízí krásnou přírodu v okolí. Půvab i blahodárné účinky léčby ocenili významní hosté, jako byli J. W. Goethe, František I., rakouský císař, Kníže Metternich, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Franz Kafka, prezidenti Havel i Klaus. Nyní se k nim můžete připojit i Vy!

Hotely 3*: BELVEDERE, METROPOL, Dr. ADLER a hotel PAWLIK-Aquaforum 4* se nacházejí v centru lázní. Svým hostům nabízejí pohodlné ubytování v pokojích ve standardu 3* nebo 4*.

Ubytovaní

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu/WC, fén, župan (za poplatek), internet za poplatek (bezplatné připojení v recepci), TV se satelitními programy, ledničku, telefon a trezor.

Stravování

: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře - tříchodové menu + neomezená konzumace teplých i studených nápojů k večeři (nealko, pivo, víno) v hotelích Pawlik, Belvedere, Dr. Adler. Lze zajistit i plnou penzi.

Vybavení

recepce, restaurace, výtah, bezplatná WIFI ve společných prostorách, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, nabídka kulturních programů a výletů. Hotely mají vlastní balneocentra.

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí včetně neomezené konzumace studených i teplých nápojů, alkoholických i nealkoholických nápojů během večeře v hotelích Pawlik, Belvedere, Dr. Adler, 14x léčebné procedury dle určení lékaře, neomezený vstup do Aquafora (svět vody a relaxace - 1 570 m2 vodní plochy) - hotel Pawlik pondělí-neděle, hotely Metropol, Adler, Belvedere pondělí-pátek. V Aquaforu najdete teplou vodu v bazénech, tobogán 82 m, vodní skluzavky, vodní jeskyni, smíšenou finskou saunu, relaxační bazén s vodními atrakcemi 32OC, plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi 32OC , venkovní dětský bazén 32OC, vnitřní vířivku, celoroční venkovní vířivku, snack bar.

Cena nezahrnuje

: lázeňský poplatek Kč 50/osoba/den - platba na místě. Příplatek za plnou penzi: hotely Dr. Adler 420 Kč, Belvedera + Metropol - Kč 340/1 oběd, hotel Pawlik - Kč 490/1 oběd. U obědů je rovněž neomezená konzumace nápojů.