STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nejkrásnější místa Jizerských hor

Česká republika, Jizerské hory

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nejkrásnější místa Jizerských hor

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z nástupních míst rovnou do osady Jizerka, a poté naučnou stezkou národní přírodní rezervací Rašeliniště Jizerka, odjezd na ubytování, večeře.

2.den: Z osady Smědava na Paulovu paseku a na horu Jizera (1122 m) s přírodní rezervací Prales Jizera. Poté skalní vyhlídky Polední kameny, Frýdlantské cimbuří, Hajní kostel, vodopád Černého potoka, Bílý Potok (15,5km, možn. zkrácení túry). Na závěr prohlídka baziliky Navštívení P. Marie (český Mariazell).

3.den: Dopoledne Liberec, známá ZOO nejstarší v České republice. V jejím 13 ha areálu je více než 170 druhů zvířat a botanická zahrada (sbírky tropických rostlin), odpoledne autobusem na horu Ještěd, prohlídka okolí, rozhledna, restaurace, návrat opět busem nebo pěšky.

4.den: Lanovkou ze Świeradowa na horu Stok Izerski, odkud pěšky na nejvyšší horu české části Jizerských hor - Smrk (1124m) s rozhlednou a nádhernými výhledy a pak přes vyhlídky (Tišina, Kočičí prameny a osadu Hubertka) do Lázní Libverda (celk. 12 km).

5.den: Dopoledne výlet na Středověký renesanční zámek a hrad Frýdlant, odpoledne prohlídka lázeň. městečka Świeradów Zdrój.

6.den: Odjezd domů se zastávkou ve známém Muzeu skla a bižuterie v Jablonci.

V ceně zájezdu je: ubytování - hotel Świeradów*** 5 nocí, 2 a 3lůžk. pokoje s pohodlnými lůžky, kompletní soc. zařízením, lednicí a TV (na vyžádání), doprava zájezd. autobusem s klimatizací včetně všech výletů, polopenze - snídaně švédské stoly, večeře 3 chody, průvodce CK, pojištění úpadku CK.

V ceně zájezdu není: místní popl. 5 zl/os./noc, obědy, kompl. cestovní pojištění zájezdu (viz str. 6), vstupy (zámky), lanovky.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 350 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.