STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nivamare: Víkendové wellness pohlazení

Česká republika, Morava, Jižní Morava

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nivamare: Víkendové wellness pohlazení

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Nivamare: Víkendové wellness pohlazení - 2 noci (pátek-neděle)
Informace Víkendové wellness pohlazení

2 noci - pátek - neděle

3 noci - čtvrtek - neděle

Dítě do 5 let bez nároku na lůžko zdarma Dětské ceny zahrnují ubytování s polopenzí

Nivamare

Lázeňský hotel NIVAMARE se nachází v Pozlovicích, cca 1,5 km od lázeňské kolonády, v blízkosti Luhačovické přehrady a poskytuje nerušený klid v přírodě s krásnými výhledy do okolí.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu standard, superior a exklusive.

Pokoje typu standard jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV/SAT, telefonem a Wi-Fi.

Pokoje typu superior jsou po rekonstrukci, jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, TV/SAT, telefonem, trezorem, ledničkou a Wi-Fi.

Pokoje typu Exlusive jsou apartmány, které se skládají z obývacího pokoje, ložnice, balkonu nebo terasy s posezením. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou/vanou a WC s bidetovou sprchou, fénem, klimatizací, TV/SAT, telefonem, kávovarem na kapsle, ledničkou a Wi-Fi.

Pokoje typu Exlusive+ jsou apartmány, které se skládají z obývacího pokoje s krbem, kuchyňským koutem a terasou. Apartmán je vybavenou koupelnou se sprchou, WC s bidetovou sprchou, fénem, TV/SAT, klimatizací, telefonem, ledničkou, kávovarem na kapsle, WiFi.

Stravování

Hostům je k dispozici restaurace, kde je podávána strava formou bufetu.

Lázně a wellness

Milovníci relaxace jistě ocení dvoupodlažní wellness se saunovým světem (finská sauna, bylinková sauna, římská pára, lesní herba sauna), vířivkami (malou do 4 osob a velkou do 10 osob), ledopádem, Kneippovými koupelemi, vyhřívanými lavicemi, terasou s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. Hostům je k dispozici jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén, popř. nabídka masáží a procedur.

Děti

Nejmladším návštěvníkům je k dispozici venkovní dětské hřiště.

Zvířata

Pobyt s pejsky menších a středních plemen je dovolen na základě předchozí domluvy jen ve vyhrazených pokojích Standard. Malé plemeno do 25 cm za poplatek cca 200 Kč / den, střední plemena do 40 cm cca 350 Kč / noc. Větší plemena není možné ubytovat.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek na uzavřeném parkovišti před hotelem za poplatek cca 60 Kč / den. Venkovní parkoviště u hotelu za poplatek cca 30 Kč /den. Parkování je nutno rezervovat předem.

Zajímavosti

Luhačovice jsou největší moravské lázně s tradicí lázeňské péče již od 17. století. Krásnou přírodu Bílých Karpat doplňuje kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče. Vincentka, Aloiska a Ottovka patří k nejznámějším místním léčivým pramenům. Lázeňskou péči můžete doplnit také výlety do přírody a okolí Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Najdete zde pestré možnosti kulturního i sportovního vyžití. Luhačovice jsou obklopeny nádhernou nedotčenou přírodou, kterou můžete objevovat při výletech pěšky, na kolech i na bruslích.

Destinace

Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.