STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Petrovy Kameny: Romantický pobyt

Česká republika, Jeseníky

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Petrovy Kameny: Romantický pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Praděd  - Karlova Studánka
Poloha
Hotel Petrovy Kameny se nachází v samotném srdci úchvatné Národní přírodní rezervace CHKO Jeseníky, jen kousek pod vrcholem hory Praděd.
Hotel je nejvýše položeným komplexním hotelem v ČR a součastně se pyšní nejčistším vzduchem v ČR
Pláž
 
Vybavení
Hotel má k dispozici restauraci - špičková gastronomie je postavená na lokálních surovínách, dále je k dispozici prosklené Bistro s krbem, fitness centrum s tělocvičnou a venkovním hřištěm s umělou trávou, moderní wellness centrum s finskou, parní a infrasaunou, whirpool s širokou nabídkou masáží, k dispozic jsou také multifunkční prostory pro firemní akce s celkovou kapacitou 300 osobUbytování
K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje Deluxe, které jsou vybaveny televizí, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, fénema WI-FI, na pokoji je také kávovar.
Možnost zapůjčení županu zdarma
Dále jsou k dispozici i prostorné apartmány pro rodiny - na vyžádání
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci.

Sport a zábava
Díky unikátní poloze hotelu jsou Jesenické dominanty jako na dlani. V jarní, letní i podzimní sezóně je hotel ideálním výchozím místem jak pro turisty tak pro fandy horské cyklistiky. Celé okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami, které spojují jak přírodní, tak i uměle vybudované krásy Jeseníků jako je nádrž Dlouhé stráně.
Na nejvyšší horu Moravy Praděd vede krásná cesta a proto není divu, že cyklisty a chodce láká si tento jesenický monument vyšlápnout. V dohlednu se nachází skalní útvar Petrovy kameny a za návštěvu také stojí naučná stezka Bílá Opava, jež se vine od Ovčárny do lázeňského městečka Karlova Studánka. Na stezce, která vede těsně kolem říčky Bílá Opava, se nachází romantické vodopády, přes které se klenou udržované dřevěné mosty a pěšiny. Milovníci adrenalinové jízdy na kole si jistě oblíbí nedaleký Karlov v Malé Morávce kde najdou moderní bikeparky s lanovkami. Hotel také nabízí zapůjčení koloběžek, které jsou zábavou pro celou rodinu.
Nabídka programů
Wellness pobyt s polopenzí: 
ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe
bohatá bufetová polopenze 
1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny
1x 60min. vstup do hotelového wellness na osobu a pobyt - Lesní lázně: finskáa parní sauna,infrasauna, Kneipova otužovací vodoléčba, whirpool
10% sleva na masáže
zapůjčení županu
neomezený vstup do fitness

Lyžařský pobyt na 6 dní se 4 dny lyžování:
ubytování na 6 dní / 5 nocí 
5x bohatá bufetová snídaně 
5x bohatá bufetová večeře 
4x celodenní skipas do Skiareálu Praděd
každý den pobytu 60 min. vstup do welness na osobu - finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirpool
úschovna pro lyžáařské vybavení 
sleva 10% na masáže 
zapůjčení županu
neomezený vstup do fitness
Informace
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě 
Možnost úschovy kol / lyží ZDARMA
Pobyt možný se psem - za poplatek 400,- Kč / noc 
Nástup na pobyt od 14:00 hod 
Ukončení pobytu v 10:00 hod
Parkování - 400,- Kč v létě a 600,- Kč v zimě
Info k parkování: 
Směřujte na Malou Morávku. Po jejím opuštění pokračujte směrem na Karlovu Studánku, po 1,5 km dojedete na parkoviště Hvězda. Po Vašem příjezdu ke spodní bráně se nahlašte a dostanete “Povolení k vjezdu do CHKO Jeseníky” a budete bezplatně puštěni do CHKO Jeseníky vzhůru na parkoviště Ovčárnu.
Z parkoviště Hvězda výjezd po nahlášení na bráně vždy v celou hodinu na parkoviště na točně Ovčárna (sjezd vždy v půl každé hodiny),

V létě pokračujte z Ovčárny dále nahoru, po 1 km odbočte vlevo, kde se již nachází hotel. Po příjezdu do hotelu “Povolení k vjezdu” na recepci hotelu směníte  za “Parkovací kartu”, kterou je nutno mít umístěnou na viditelném místě ve voze po celou dobu pobytu / pohybu vozu v CHKO. V den odjezdu (Check-out do 10.00) parkovací kartu směníte zpět za Povolenku k vjezdu, kterou odevzdáváte na dolní bráně na Hvězdě nejpozději do 11:00h. Možný pozdní odjezd je nutné konzultovat s recepcí. Parkování u hotelu za poplatek 400,-/vůz/noc (200,-Kč/motocykl/noc)

V zimě není možno parkovat u našeho hotelu. Auto můžete ponechat na parkovišti u Ovčárny za poplatek 400,-/noc, počet míst je omezen (10 povolenek pro celý hotel) - nutná včasná rezervace přes hotel. Pro výjezd na Ovčárnu je nutné mít zimní výbavu. V případě plné kapacity parkoviště u Ovčárny, o této situaci budete informováni dopředu, je možné parkovat dole na centrálním parkovišti u Hvězdy za poplatek 150 Kč,-/vůz/den, a do hotelu se dopravit kyvadlovou dopravou, která jezdí pravidelné každou celou hodinu směr Ovčárna.  Od Ovčárny jsou v zimě ubytovaným hostům skútrem odvážena zavazadla (nikoliv osoby) na náš hotel ve 14:00 a 17:00. Od Hotelu svážíme zavazadla na Ovčárnu v 09:00 a v 10:00. Vývoz - svoz zavazadel mimo stanovený čas mohou být zpoplatněny.  Hotel nezajišťuje přepravu hostů s výjimkou osob starších, těžce pohyblivých, matek s malými dětmi - nutno předem domluvit s recepcí hotelu.
Lyžování
Sjezdové lyžování  - nejbližší vlek je pár metrů od hotelu
Hotel je součástí Skiareálu PRADĚD
http://www.jeseniky-praded.cz/sjezdovky
Běžky - v okolí velké množství běžeckých trať