STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Spa & Kur Hotel Praha: Relax & Spa pobyt

Česká republika, Západní Čechy, Frantiskovy Lázne

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Spa & Kur Hotel Praha: Relax & Spa pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Spa & Kur Hotel Praha: Relax & Spa pobyt 3 noci
Informace

Příplatek za pokoj s balkonem

140 Kč/osoba/noc

Nástup na pobyt je možný od neděle do čtvrtku
Spa & Kur Hotel Praha

Spa & Kur Hotel Praha*** leží uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. Nachází se v bezprostřední blízkosti dvou největších městských parků a městského divadla a nedaleko lázeňské kolonády.

Je ideálním místem pro relaxaci a načerpání sil pro ty, kteří jsou unaveni stresem a pracovním vypětím, i pro ty, kteří trpí onemocněním srdce a krevního oběhu nebo pohybového aparátu.

Ubytování

Hosté zde mají možnost ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích. Součástí pokojů je LCD televize se satelitním přijímačem, lednice, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, župan a připojení na internet Wifi.

Restaurace

Restaurace nabízí svým hostům nejrůznější speciality domácí i zahraniční kuchyně. K dispozi je celodenní stravování v podobě polopenze či plné penze s možností přípravy různých dietních pokrmů.Snídaně probíhají formou švédských stolů. K obědu se podává polévka, hlavní jídlo formou výběru ze 3 menu a dezert. K večeři je k dispozici polévka, výběr ze 3 hlavních jídel a salátový bufet.

Wellness centrum

Dokonalý relax těla i duše nabízí návštěvníkům hotelu relaxační centrum s pestrou nabídkou procedur, mezi které patří různé druhy masáží, koupele, zábaly a mnoho dalších. Ve wellness je hostům k dispozici plavecký bazén s masážními tryskami a finská sauna.

Parkování

Svoje vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Destinace

V tomto městě byly lázně založeny už v roce 1793. Mají 25 studených pramenů, z nichž nejvydatnější je Kostelní a nejznámější Glauberovy prameny. Dále je v lázních plynový pramen kysličníku uhličitého a zásoba slatiny. Známý je i Františkův pramen se soškou opředenou mnoha pověrami a s krásnými klasicistními a empírovými stavbami v jeho okolí. Zejména kruhový pavilon nad Františkovým pramenem se těší velké oblibě. S dlouhou tradicí se zde léčí nemoci srdeční a cévní, choroby krevního oběhu, ženské choroby a onemocnění pohybového aparátu.