STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Zlatovláska

Česká republika, Jižní Čechy

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Zlatovláska

Neoficiální popis ubytování

Pobyt je určen pro dvojice hostů.
Stravování
Bez stravy. Možnost doobjednání snídaní podávaných formou bufetu a večeří (hlavní jídlo včetně nápoje).
Ubytovaní
Připravili jsme pohodlné ubytování pro turisty hotelového typu, kteří hledají odpočinek v pohádkové oblasti Jižních Čech. Rodinný penzion Zlatovláska je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny cyklistů a turistů. Dále pro rodinné oslavy, svatby a firemní školení. Také se u nás bude líbit seniorům, protože přízemí penzionu včetně restaurace je bezbariérové. Kapacita 50 lůžek poskytne komfort i početným skupinám. Přízemí penzionu a restaurace jsou bezbariérové. K dispozici 6 bezbariérových pokojů, ve kterých je možné ubytovat až 18 osob. Nabízíme také pronájem prostor pro firemní školení, setkání či teambuilding. Hostům, kteří přijedou autem je u nás před penzionem k dispozici bezplatné parkoviště. Součástí penzionu je rodinná restaurace, ve které se našim hostům snažíme připravovat domácí jídlo z lokálních surovin. Naši restauraci hojně navštěvují i projíždějící cykloturisté, kteří u nás najdou dobré občerstvení a posilnění na další putování po České Kanadě a Jindřichohradecku. Každý den pro Vás připravujeme jídelníček složený ze dvou až tří poctivě připravených domácích jídel. Naše restaurace je rodinná, s rodinným přístupem i obsluhou. Ve dvoře penzionu je pak možné využít posezení, ohniště a gril.

V hotelu je k dispozici nové wellness s infrasounou a vířivkou. 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky. Možnost ubytování v rodinných apartmánech pro 4- 5 osob.
Na každém pokoji/apartmánu najdete: koupelnu se sprchou, fén, WC. Dále pak TV, lednici s mrazničkou, mikrovlnku, rychlovarnou konvici, hrníčky.
Poznámka k ubytování
Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 10 Kč/den.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.