STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartmány Jakir

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baška Voda

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartmány Jakir

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Apartmány Jakir - vlastní doprava

SLEVY:
- dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko zdarma
- dítě do 11,99 let na základním lůžku -500Kč
- parkování před domem zdarma

Ceny nezahrnují: fakultativní výlety a služby, stravu, komplexní cestovní pojištění

Apartmány Jakir

Apartmány Jakir se nachází cca 50 m (2-3 minuty chůze) od centra letoviska a hlavní pláže "Nikolina". Nabízí ubytování ve dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém apartmánu s možností až 2 přistýlek. Ložnice jsou vybaveny ložním prádlem a koupelny ručníky.

Ubytování
Dvoulůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek:
Skládá se z ložnice, koupelny, obývacího pokoje (který má pohovku, může být postelí 160 × 200), kuchyně, terasy. Apartmán nabízí klimatizaci, Wi-fi, TV a terasu.
Čtyřlůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek:
Skládá se ze 2 ložnic (každá má manželskou postel + postel), 2 koupelen, obývacího pokoje (který má pohovku, může být postelí) a kuchyně. Všechny pokoje mají klimatizaci, Wi-fi, TV a balkón.

Stravování
Za příplatek možnost dokoupení snídaně, večeře nebo polopenze. V případě přikoupení večeře nebo polopenze se večeře vybírá vždy ze tří jídel, přičemž součástí denního menu je polévka, hlavní chod s přílohou, dezert a 2 dcl nealko nápoje.

Destinace

Oblíbené letovisko patří mezi nejnavštěvovanější a nejrušnější místa na Makarské riviéře. Dlouhé oblázkové pláže s borovými háji, malebné svahy Biokova, mnoho možností ubytování a spousta zábavy pro děti i dospělé. Baška Voda vás prostě dostane.

Obec a přístav Baška Voda leží 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od Brely. Jde o významné a rušné letovisko na Makarské riviéře. Bašku Vodu lemují z jedné strany nádherné oblázkové pláže a z druhé strmé vrchy pohoří Biokovo. V městečku roste spousta zeleně, hlavně borovice a pinie.