STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Národní parky Chorvatska

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Národní parky Chorvatska

Neoficiální popis ubytování

Popis
Projdete se soutěskou Paklenica, navštívíte krásná historická města a v NP Plitvice, se přenesete do časů slavných indiánek o Vinnetouovi.
Rychlý přehled
6denní pobytově-poznávací zájezd hvězdicový typ zájezdu
Počet dní
6denní pobytově-poznávací zájezd
strucna_trasa
NP Plitvická jezera • Šibenik • NP Krka • Split • Trogir • NP Paklenica • Zadar
1. den
Odjezd v odpoledních hodinách.
2. den
Snídaně. Návštěva národního parku Paklenica v pohoří Velebit, procházka divokou přírodou kaňonu Velké paklenice. Přejezd do Zadaru a prohlídka historického centra s římskými památkami a rotundou sv. Donáta. Přejezd na ubytování, večeře a nocleh.
3. den
Snídaně. Prohlídka starého přístavního města Šibenik, kterému dominuje pevnost sv. Anny, katedrála sv. Jakuba, gotické kostely, renesanční radnice a biskupský palác. Odpoledne přejezd do národního parku Slapovi Krka s nádhernými vodopády, kaskádami, jezírky a mlýnicemi. Vodopád Skadinski Buk, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky až 45 metrů, možnost koupání. Návrat na ubytování, večeře a nocleh.
4. den
Snídaně. Návštěva největšího města chorvatského pobřeží Splitu (UNESCO), prohlídka starého města s Diokleciánovým palácem, městským parkem a noblesním pobřežím s promenádami a kavárnami. Přejezd do Trogiru, jehož historické jádro města je na seznamu UNESCO, prohlídka starého města obehnaného hradbami s paláci, kostely, měšťanskými domy a románskou katedrálou. Návrat na ubytování, večeře a nocleh.
5. den
Snídaně. Návštěva nejhezčího a nejznámějšího národního parku Plitvická jezera (UNESCO), tvořeného 16ti terasovitě položenými jezírky, propojenými vodním tokem s množstvím vodopádů a peřejí v délce 8 km. Jejich romantická nádhera nás přenese do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi. Večer odjezd do ČR.
6. den
Návrat v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
3 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 3 polopenze, dopravu klimatizovaným autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění.
Minimální výměna na vstupy
80 EUR.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.