STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Národní parky Chorvatska s pobytem u moře

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Národní parky Chorvatska s pobytem u moře

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Poznáte jedinečné přírodní krásy národních parků Chorvatska, vykoupete se pod úchvatnými vodopády řeky Krka, projdete soutěskou Paklenice a navštívíte krásná historická města.
Rychlý přehled
10denní pobytově-poznávací zájezd hvězdicový typ zájezdu ubytování v letovisku u moře
Počet dní
10denní pobytově-poznávací zájezd
strucna_trasa
Paklenica • Zadar • Krka • Šibenik • Split • Trogir • Kornati • Plitvická jezera
1. den
Odjezd v odpoledních hodinách.
2. den
Příjezd do Zadaru a prohlídka jeho historického centra s římskými památkami a rotundou sv. Donáta. Přejezd na ubytování, možnost koupání. Večeře a nocleh.
3. den
Snídaně. Návštěva národního parku Paklenica v pohoří Velebit. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.
4. den
Snídaně. Přejezd do národního parku Slapovi Krka s nádhernými vodopády, kaskádami, jezírky a mlýnicemi. Fakultativně možnost výletu lodí na ostrůvek Visovac, který leží uprostřed stejnojmenného jezera obklopen překrásnou přírodou. Na ostrůvku se nachází starobylý františkánský klášter z roku 1445, ve kterém je mimo jiné i jeden ze tří exemplářů skvostně ilustrovaných Ezopových bajek na světě z 15. stol. Nejdelší vodopád na řece Krka Skradinski buk, kde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů, možnost koupání. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.
5. den
Snídaně. Prohlídka starého přístavního města Šibenik, kterému dominují pevnost sv. Anny, katedrála sv. Jakuba, gotické kostely, renesanční radnice a biskupský palác. Odpoledne odpočinek na pláži. Večeře a nocleh.
6. den
Snídaně. Výlet do největšího města chorvatského pobřeží Splitu (UNESCO), které vás okouzlí svým přirozeným šarmem - historické jádro města, antický Diokleciánův palác, příjemný městský park a krásná pobřežní promenáda s kavárnami. Přejezd do Trogiru (UNESCO), města nazývaného "Malé Benátky" - zachovalé středověké jádro, obklopené hradbami se spoustou historických památek, z nichž nejzajímavější je románská katedrála. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.
7. den
Snídaně. Odpočine na pláži. Fakultativně možnost výletu do národního parku Kornati, který poskytuje nezapomenutelné scenérie. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.
8. den
Snídaně. Odpočinek na pláži. Večeře a nocleh.
9. den
Snídaně. Návštěva známého národního parku Plitvická jezera (UNESCO), tvořeného 16 terasovitě položenými jezery propojenými vodním tokem s množstvím vodopádů a peřejí na délce 8 km, jejichž romantická krása nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi. Odjezd do ČR.
10. den
Návrat v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
7 nocí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 7 polopenzí, dopravu klimatizovaným autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění.
Minimální výměna na vstupy
80 EUR.