STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-502

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-502

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Prázdninový dům se třemi ložnicemi až pro 6 osob se nachází na pláži na ostrově Pašman. Kuchyň je vybavena nádobím a příbory, varnou deskou se čtyřmi hořáky (bez trouby), lednicí s mrazicím boxem a SAT-TV. K dispozici je internetové připojení WLan (WiFi). Tekoucí studená a teplá voda je dovedena do kuchyně a koupelny (1000 l týdně), WC má samostatnou instalaci, která funguje na mořskou vodu. Ze tří ložnic jsou dvě s manželskými postelemi umístěny v přízemí, zatímco třetí se dvěma samostatnými lůžky je umístěna v podkroví. Ložní prádlo je pro vás připraveno. Výměna probíhá jednou týdně. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici, proto si, prosím, přivezte vlastní.

Zastřešená terasa je vybavena nábytkem. Je zde postavený gril, zahradní sprcha a také lehátka. Elektřinou a vodou je třeba šetřit. Sladká voda je z cisterny, kde stojí i v horkém počasí, proto ji doporučujeme před pitím buď převařit, nebo si přivézt balenou pitnou vodu. Elektřina je vyráběna ze solárního zdroje, 220 V, ale prosím, nevozte a nepoužívejte žádné jiné elektrické spotřebiče kromě těch, které již v domě jsou, a vlastních nabíječek baterií mobilních telefonů. Vezměte si s sebou mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Mobilní telefon si můžete nabít v domě pomocí běžné nabíječky.

Tento prázdninový dům je dostupný autem do vzdálenosti cca 40 m, po provizorní cestě přes kopec, která může být ovlivněna povětrnostními podmínkami. Tato silnice je sjízdná pro běžný automobil při pomalé a opatrné jízdě. Výhodou toho, že máte auto u domu, je, že můžete snadno vyrážet na výlety a poznávat nejen nejbližší, ale i širší okolí s mnoha různými možnostmi zajímavých výletů.

Ostrov Pašman je skvělým cílem pro všechny kdo se zajímají o vodní sporty. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, které začínají u tohoto domu a podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody. Je zde možnost pobytu s domácími mazlíčky, jedno zvíře na skupinu hostů za příplatek 10 EUR na den.

Dále je možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky). Kotviště pro člun je zdarma k dispozici před domem. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty. V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt.

Doporučujeme se nahlásit během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože příjezd do domu je v noci velmi komplikovaný - po vyplutí posledního trajektu na ostrov dokonce nemožný. Po ubytování v agentuře se vydáte na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.01.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Objekt je vybaven internetovým připojením: 1
Příjezd: 13:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 4000 m
Vzdálenost od moře: 10 m
Nejbližší směnárna: 4000 m
Vzdálenost od první pomoci: 4000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 4000 m
Vzdálenost od restaurace: 4000 m
Vzdálenost od pláže cestou: 10 m
APP 6 "1"
Internet
Vybavení: zdarma, WiFi
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: satelit, mrazák, lednička, nádobí
ložnice
postel: 2
ložnice
manželská postel: 1
ložnice
manželská postel: 1
koupelna
Vybavení: WC, sprchový kout
pobyt se psem
Vybavení: za poplatek (viz ceník), za poplatek, na dotaz, povolen