STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-242

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-242

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Tento prázdninový dům se nachází na ostrově Pašman, přímo u moře, a je k dispozici k pronájmu během jara a léta až do začátku podzimu. Ostrov Pašman má pravidelné spojení s pevninou - z Biogradu na Moru se na ostrov dostanete trajektem za cca 15 minut a trajekt vyplouvá více než 10krát denně. V tomto domě se může ubytovat maximálně 5 osob, protože obsahuje dvě oddělené ložnice, z nichž jedna má manželskou postel a druhá manželskou postel a samostatné lůžko. Kuchyň je vybavena příbory a nádobím, lednicí s mrazicím boxem a plynovým sporákem na vaření (bez trouby). Na dvoře se nachází gril a venkovní sprcha. Je zde možnost pobytu s domácími zvířaty, na vyžádání a za příplatek 5,00 EUR na den za zvíře.

Dům je přímo přístupný autem, po provizorní a poněkud hrubé (štěrk/hlína) cestě přes kopec, která může být ovlivněna povětrnostními podmínkami. Tyto cesty jsou sjízdné pro běžný automobil, při pomalé a opatrné jízdě. Výhodou toho, že máte auto u domu, je, že můžete snadno vyrážet na výlety a poznávat nejen nejbližší, ale i širší okolí. V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty.

Nádrž na sladkou vodu má objem 10 000 l. Elektřina se vyrábí ze solárního zdroje, 220 V, ale nesmí se používat žádné domácí spotřebiče s výjimkou dobíjecích baterií a světel. Tekoucí studená voda je dovedena do kuchyně, teplá a studená voda je v koupelně (se sprchou). Vodou a elektřinou je zde třeba šetřit. Tato voda je původně z vodovodu, ale protože v horkém počasí zůstává v nádrži, doporučujeme ji před pitím převařit, případně zakoupit balenou vodu na pití. Ložní prádlo je k dispozici, výměna probíhá jednou týdně. Ručníky nejsou k dispozici, přivezte si, prosím, vlastní.

Vezměte si s sebou také mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Mobilní telefon si můžete nabít přímo v domě, a to pomocí běžné nabíječky. Je zde možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky).

Doporučujeme se ubytovat během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože příjezd do domu je v nočních hodinách velmi komplikovaný. Po odbavení v agentuře se vydáte na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.01.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Příjezd: 13:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 30 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 200 m
Vzdálenost od pláže cestou: 30 m
APP 5 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: mrazák, lednička, nádobí
ložnice
manželská postel: 1
postel: 1
ložnice
manželská postel: 1
koupelna
Vybavení: WC, sprchový kout
pobyt se psem
Vybavení: za poplatek, na dotaz, povolen, za poplatek (viz ceník)