STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-862

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-862

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Prázdninový dům s jednou ložnicí až pro 4 osoby se nachází pouhých 25 m od moře, v zátoce Vitane na ostrově Pašman. Kuchyně/jídelna/obývací pokoj se nachází v přízemí, zatímco ložnice je umístěna v horním patře. V otevřeném prostoru kuchyně, obývacího pokoje a jídelny se nachází manželská postel. V kuchyni je lednice s mrazicím boxem a plynový sporák se 2 hořáky. V ložnici v horním patře / podkroví jsou dvě samostatná lůžka. Ložní prádlo je v ceně, výměna jednou týdně. K vybavení koupelny patří toaleta a umyvadlo. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici. K dispozici je zahradní sprcha ohřívána teplotou slunce. Na zařízené terase je postavený gril. Přímo na pláži se nachází altán, který patří k tomuto domu a je vybaven lehátky.

Hosté mohou mít v domě k dispozici WiFi internet, a to po zakoupení předplacené SIM karty, která stojí přibližně 11 EUR na týden. Tuto SIM-kartu musí hosté vložit do některého ze svých zařízení, které pak bude fungovat jako hotspot. S elektřinou a vodou by se zde mělo šetřit. Tekoucí studená voda je zavedena do kuchyně a koupelny. Vzhledem k tomu, že voda v horkém počasí zůstává v nádrži, doporučujeme ji před pitím převařit, případně zakoupit balenou pitnou vodu. Na vaření a mytí je voda z nádrže v pořádku tak, jak je. Elektřina je vyráběna ze solárního zdroje, 12 V, takže se nesmí používat žádné domácí spotřebiče kromě nabíječek baterií a světel.

Doporučujeme hostům, aby si s sebou vzali mobilní telefon, aby nás mohli v případě potřeby kontaktovat. V domě je zásuvka vhodná pro standardní zástrčku, takže si hosté mohou nabíjet mobilní telefony v domě pomocí vlastní nabíječky. Je zde možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že klient má klient kapitánské zkoušky). Kotviště pro člun je k dispozici zdarma před domem. K tomuto domu se dá přijet autem přibližně na 400 m, až k zátoce Vitane. Cesta, která vede k této zátoce, je betonová ( celá kromě posledních 200 m ). Je zde veřejné parkoviště, které je bezplatné. Hosté, kteří zde zaparkují, jsou bez dalších poplatků přepraveni lodí i se svými zavazadly jednou do domu při příjezdu a jednou zpět na parkoviště při odjezdu. Vzdálenost mezi domem a parkovištěm je snadno dosažitelná i pěšky.

Ostrov Pašman je velmi blízko pevnině - pouhých 15 minut trajektem. Tento ostrov je skvělým cílem pro všechny milovníky vodních sportů. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, které začínají u tohoto domu a podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody. V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty. Pronájem je možný během jara a léta až do začátku podzimu. Tento dům je přátelský k domácím mazlíčkům, domácí mazlíčci jsou zde vítáni za příplatek 5 EUR na den za zvíře. V dotazu prosím uveďte, s kolika domácími mazlíčky cestujete.

Hostům doporučujeme, aby se ubytovali během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože příjezd do domu může být v noci nepohodlný, a po vyplutí posledního trajektu dokonce nemožný. Po odbavení v agentuře se hosté vydají na cestu na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.01.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Příjezd: 12:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 25 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 5000 m
Vzdálenost od pláže cestou: 25 m
APP 2+2 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: mrazák, lednička, nádobí
ložnice
postel: 2
WC
Vybavení: WC
pobyt se psem
Vybavení: za poplatek (viz ceník), za poplatek, na dotaz, povolen