STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-756

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-756

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Dům se nachází na ostrově Pašman v zátoce Sv. Ante. Je dostupný autem, na vzdálenost cca 150 m, po provizorní a poněkud hrubé (štěrk a zemina) cestě přes kopec, která může být ovlivněna povětrnostními podmínkami. Z tohoto důvodu se tyto cesty nedoporučují pro snížené vozy, což však neznamená, že musíte mít nutně SUV nebo čtyřkolku. Tyto silnice jsou při pomalé a opatrné jízdě sjízdné i pro běžný automobil. V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty.

Dům je k dispozici k pronájmu po celý rok, ale vodu v zimě lze ohřívat pouze na kamnech a zimní pronájem zahrnuje další náklady na topný materiál. Obě ložnice jsou vybaveny manželskými postelemi a v podkroví je jednolůžko. Kuchyň je vybavena nádobím a příbory, lednicí s mrazícím boxem, troubou a plotýnkou pro vaření na plynu. Gril a venkovní sprcha se nacházejí před domem. Terasa je zastřešená markýzou. K dispozici jsou slunečníky a lehátka. Vezměte prosím na vědomí, že do tohoto domu není povoleno přivážet domácí zvířata.

Hosté mohou mít v domě WiFi internet při zakoupení předplacené SIM karty v ceně kolem 11 eur na 7 dní (mobil s touto SIM kartou může sloužit jako Hot spot).

Zásobník sladké vody má objem 30 000 l. Elektřina se vyrábí ze solárního zdroje, 220 V, ale nesmí se používat žádné domácí spotřebiče s výjimkou nabíječek baterií a světel. Tekoucí studená voda je dovedena do kuchyně a koupelny. Voda ve venkovní sprše je ohřívána slunečním zářením. S vodou a elektřinou je nutné šetřit. Voda je z vodovodu, ale vzhledem k tomu, že je nádrž vystavená celý den slunci, doporučujeme vodu před pitím převařit, případně si zakoupit balenou vodu na pití.

Ložní prádlo a ručníky jsou pro vás připraveny (výměna jednou týdně). Plážové osušky nejsou k dispozici, vezměte si prosím vlastní. Doporučujeme si s sebou vzít mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Je zde možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky).

Do partnerské agentury doporučujeme přijet v ranních až brzkých odpoledních hodinách, protože přesun a příjezd do ubytování v noci, po odjezdu posledního trajektu, je téměř nemožný. Po registraci v agentuře pokračujete v cestě na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.03.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Příjezd: 13:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 70 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 1500 m
Vzdálenost od pláže cestou: 70 m
APP 5 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: mrazák, lednička, trouba na pečení, nádobí
ložnice
postel: 1
ložnice
manželská postel: 1
ložnice
Vybavení: rádio
manželská postel: 1
koupelna
Vybavení: WC, sprchový kout
pobyt se psem
Vybavení: nepovolen