STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-792

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-792

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Prázdninový dům se dvěma ložnicemi pro 6 osob se nachází přímo na pláži na ostrově Pašman a je k dispozici k pronájmu během jara a léta až do začátku podzimu. V kuchyni je elektrická lednice (100 l lednice a 50 l mrazák) a plynová varná deska, nádobí a stolní náčiní. V kuchyni a na WC je zavedena tekoucí studená sladká voda. Zahradní sprcha je vybavena solárním ohřívacím vakem - nalijete do něj vodu a vak umístíte na slunečné místo (černou stranou nahoru). Vak absorbuje sluneční energii a ohřívá vodu. Jedna z ložnic je vybavena manželskou postelí a druhá jednou manželskou postelí a jednou palandou pro dva. Pro hosty je připraveno ložní prádlo; výměna probíhá jednou týdně. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici. Zastřešená terasa s výhledem na moře je zařízená.

Hosté mohou mít v domě k dispozici internet WiFi (WLan), a to po zakoupení předplacené SIM karty, která stojí přibližně 11 EUR na týden. Tuto SIM-kartu musí hosté vložit do některého ze svých zařízení, které pak bude fungovat jako hotspot. Elektřinou a vodou by se zde mělo šetřit. Elektřina se vyrábí pomocí solárního napájení 12 V. Proto s sebou, prosím, nevozte jiná elektrická zařízení, kromě nabíječek baterií mobilních telefonů.

Doporučujeme vám vzít si s sebou mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Mobilní telefon si zde můžete nabít pomocí běžné nabíječky, a to díky adaptéru v domě. Sladká voda se v horkém počasí drží v nádrži, proto ji doporučujeme před pitím převařit, případně si zakoupit balenou pitnou vodu.

Dům je dostupný autem do vzdálenosti cca 40m. Vede k němu provizorní a poněkud hrubší (štěrková/hliněná) cesta přes kopec, která může být ovlivněna povětrnostními podmínkami. Pro běžný automobil je sjízdná, při pomalé a opatrné jízdě. Výhodou toho, že máte auto u domu, je, že můžete snadno vyrážet na výlety a poznávat nejen nejbližší, ale i širší okolí, které nabízí mnoho atraktivních výletních míst. Ostrov Pašman je skvělým cílem pro všechny, kdo mají rádi vodní sporty. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody. Můžete se také rozhodnout, že své auto (jedno na skupinu hostů) necháte u majitelů domu ve vesnici Ugrinić na ostrově Pašman. Soukromý transfer lodí mezi Ugrinićem a prázdninovým domem jednou při příjezdu a jednou při odjezdu by byl organizován za příplatek. V rezervaci, prosím, uveďte, zda se rozhodnete jet do domu autem, nebo využít služby transferu.

Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty. V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt. Domácí zvířata nejsou povolena. Je zde možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky). Kotvení pro loď před domem je k dispozici zdarma.

Doporučujeme se ubytovat během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože transfer a příjezd do domu je v noci velmi komplikovaný - po vyplutí posledního trajektu na ostrov dokonce nemožný. Po odbavení v agentuře odjíždíte na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 30.04.
K dispozici do: 31.10.
Gril: 1
Příjezd: 13:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 10 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 5000 m
Vzdálenost od pláže cestou: 10 m
APP 6 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: lednička, nádobí
ložnice
manželská postel: 1
postel: 2
ložnice
manželská postel: 1
WC
Vybavení: WC
pobyt se psem
Vybavení: nepovolen