STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-778

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-778

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Prázdninový dům se třemi ložnicemi až pro 6 osob se nachází přímo u moře, v blízkosti zátoky Vitane na ostrově Pašman. V přízemí se nachází otevřená kuchyň, obývací pokoj, jídelna a dvě ložnice s manželskou postelí. V kuchyni je krb, lednice s mrazícím boxem a plynový sporák se 4 hořáky a troubou. V podkroví jsou dvě jednolůžka. Ložní prádlo je k dispozici, mění se jednou týdně. K vybavení koupelny patří sprchový kout, toaleta a umyvadlo. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici. Na zahradě je gril a venkovní sprcha, ve které je voda ohřívána slunečním zářením. Balkon je zařízený nábytkem.

Hosté mohou mít v domě k dispozici Wi-Fi připojení po zakoupení předplacené SIM karty, která stojí přibližně 11 EUR na týden. Tuto SIM-kartu musí hosté vložit do některého ze svých zařízení, které pak bude fungovat jako hotspot.

S elektřinou a vodou by se mělo šetřit. Tekoucí studená voda je dovedena do kuchyně a koupelny. Vzhledem k tomu, že voda v horkém počasí zůstává v nádrži, doporučujeme ji před pitím převařit, případně zakoupit balenou pitnou vodu. Na vaření a mytí je voda z nádrže v pořádku. Elektřina se vyrábí ze solárního zdroje, 220 V, ale nesmí se používat žádné domácí spotřebiče s výjimkou nabíječek baterií a světel. Doporučujeme hostům, aby si s sebou vzali mobilní telefon, aby nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Jedna ze zásuvek v domě je vhodná pro standardní zástrčku, takže si hosté mohou v domě nabíjet své mobilní telefony pomocí vlastní standardní nabíječky.

Je možné zapůjčit motorový člun (na vyžádání a za předpokladu, že klient má kapitánské zkoušky). Před domem je k dispozici bezplatné kotviště. Dům je vzdálený přibližně 400 m od zátoky Vitane. Cesta, která vede k této zátoce, je vybetonovaná (celá kromě posledních 200 m). Je zde veřejné parkoviště, které je bezplatné. Hosté jsou zdarma přepravení lodí i se zavazadly jednou při příjezdu a jednou zpět na parkoviště při odjezdu. Vzdálenost mezi domem a parkovištěm je snadno schůdná.

Ostrov Pašman je blízko pevniny - pouhých 15 minut trajektem. Tento ostrov je skvělým cílem pro všechny milovníky vodních sportů. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, které začínají u tohoto domu a podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody.

V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty. Dům je možné rezervovat celoročně, ale vodu lze ohřívat pouze na kamnech a zimní pronájem zahrnuje další náklady na vytápění. Domácí mazlíčci jsou zde vítáni za příplatek 5 EUR na den za zvíře. Při rezervaci, prosím, uveďte, s kolika domácími mazlíčky cestujete. Hostům doporučujeme, aby se v partnerské agentuře ubytovali během dopoledne až brzkého odpoledne, protože příjezd do domu může být v noci nepohodlný, a po vyplutí posledního trajektu dokonce nemožný. Po odbavení v partnerské agentuře hosté odcestují na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 25.03.
K dispozici do: 03.11.
Gril: 1
Příjezd: 13:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 10 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 5000 m
Vzdálenost od pláže cestou: 10 m
APP 6 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: mrazák, lednička, nádobí
ložnice
manželská postel: 1
ložnice
postel: 2
ložnice
manželská postel: 1
WC
Vybavení: WC
pobyt se psem
Vybavení: za poplatek (viz ceník), za poplatek, na dotaz, povolen