STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Studia Višič I.

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad-Paklenica

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Studia Višič I.

Neoficiální popis ubytování

Popis ubytování
Patrový dům s novými interiéry a různými typy pokojů se nachází ve střední části letoviska, pouhých 50 m od pobřeží.
Poloha
Patrový objekt stojí jen cca 50 m od moře, cca 500 m od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku. Centrum letoviska s malým přístavem, promenádou, stánky, dětským hřištěm, cukrárnami a restauracemi je vzdáleno cca 5 minut chůze, cestou do centra minete malý trh (ovoce, zelenina, pekárna, čerstvé ryby).
Vybavení
Venkovní posezení na terase před domem (venkovní kuchyňka), parkování zdarma, možnost grilování.
Pláž
Nejbližší mini pláž je vzdálena pouhých 50 m od objektu, krásná několikalilometrová hlavní pláž s pozvolným vstupem do vody a zříceninou pevnosti Večka Kula je vzdálena cca 1 km od studií. Pobřeží v letovisku je rozmanité - oblázky/ hrubý písek/ betonové plotny.
Stravování
Vlastní vaření. Možnost dokoupení servírovaných snídaní a večeří v příjemné rodinné restauraci na kraji letoviska; večeře zahrnují tři chody - polévku, salát a hlavní chod (výběr z 12 hlavních chodů, čtyř polévek a čtyř salátů); posezení ve stínu stromů, cca 15 min chůze od studií.
Popis pokojů
a) Dvou a třílůžková studia s novými interiéry jsou vybavena kuchyňkou (lednička, dvouvařič, základní nádobí), sprchou, WC, Wifi a klimatizací. b) Dvoulůžkové pokoje s novými interiéry (bez možnosti přistýlky) jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, lednicí, základní sadou nádobí pro stolování, Wifi a klimatizací a mají na chodbě k dispozici kuchyňku společnou pro 2 pokoje. c) Přízemní apartmán se samostatnou ložnicí (2 lůžkaú a obývákem (až 3 lůžka), kuchyňkou (lednička, dvouvařič, základní nádobí), sprchou, WC, Wifi, klimatizací a ventilátorem. Klimatizace je za příplatek 7 EUR/den. Všechny pokoje jsou bez balkonu, možnost posezení na společné venkovní terase (venkovní kuchyňka).
Pro děti
Pozvolný vstup do moře, výlet lodí či lodí s proskleným dnem a podmořským výhledem (tzv. ponorkou), muzeum Vinnetoua, skákací vodní hrad. Dětská hřiště najdete v centru letoviska u přístavu a druhé vzdálenější je na pláži směr Seline. Možnost návštěvy pěkného bazénu v areálu kempu Paklenica (za poplatek).
Aktivity
Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.
Doprava
Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Břeclav. Doprava klimatizovaným autokarem přes Maďarsko.
Poznámky a slevy
Toto ubytování je na vyžádání, dostupnost můžete ověřit v CK.
Služby za příplatek
Při zakoupení dvou po sobě následujících pobytů odpočet 1 000 Kč.
Cena zahrnuje
Ubytování na 7 nebo 2 noci, dopravu autobusem, lůžkoviny, spotřebu elektřiny a vody, závěrečný úklid, služby delegáta (jen autobusové zájezdy) a pojištění CK pro případ úpadku.
Cena nezahrnuje
Za příplatek možnost dokoupení cestovního pojištění do zahraničí od pojišťovny Union (včetně storna). Příplatek za použití klimatizace 7 EUR/den, platí se v místě ubytování.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.