STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Trio vila

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Trio vila

Neoficiální popis ubytování

Trio vila

Pokud patříte mezi ty, kteří si chtějí na dovolené opravdu odpočinout, Srima je pro vás tou správnou volbou. Poskytuje vše, co potřebujete: čisté a upravené pláže, dobré restaurace (nejbližší je vzdálená cca 300 m), vybavení pro zábavu dětí, obchody, pěší a cyklistické stezky, vodní sporty, výlety a mnoho dalšího. Moře je vzdálené 250 m, nejbližší pláž je oblázková. Letiště ve Splitu je vzdáleno 70 km. V blízkosti jsou dva národní parky: Krka (36 km) a Kornati (20 km).

Ve vile se nacházejí 4 apartmány 1/2+1 s ložnicí, koupelnou a možností přistýlky a 2 apartmány 1/2 s ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem. Jsou vybaveny WI-FI, klimatizací, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem a TV.

Destinace

Srima je příjemné, klidnější turistické letovisko, které je pobřežní promenádou dlouhou necelé 3 km spojeno s městem Vodice. Pláže jsou zde oblázkové, štěrkové, na konci Srimy písčité, převážně s pozvolným vstupem do moře. Možnost zapůjčení vodních rekvizit, dětské hřiště, několik restaurací, obchod, pekárna samozřejmostí. Doporučujeme navštívit rušné město Vodice, kde jsou i trhy, kompletní vybavenost, bohaté kulturní i zábavní vyžití.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.