STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Viktorija

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Viktorija

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Viktorija vila

Apartmány Viktorija se nacházejí v Seget Vranjica - malé turistické oblasti Střední Dalmácie, kde si můžete užít mírné středomořské klima a křišťálově čisté moře. Apartmány se nacházejí 100 m od moře a oblázkové pláže, pouhých 6 km od Trogiru - města uvedeného na seznamu světového dědictví UNESCO. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2-6 osob. Hosté mají k dispozici zahradní gril.
Typy apartmánů:
Apartmán typu studio 1/2 č. 1 - 22 m2 + 5 m2 balkon; 1. patro; Ve studiu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí (1,60 x 1,90 m) a koupelna se sprchou.
Apartmán typu studio 1/2+1 č. 2 - 24 m2 + 5 m2 balkon; 1. patro; částečný výhled na moře. Ve studiu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí (1,60 x 1,90 m) a sedačkou pro 1 dospělého nebo 1 dítě a koupelna se sprchou.
Apartmán typu studio 1/2+1 č. 3 - 20 m2 + 5 m2 terasa; přízemí; Ve studiu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí (1,40 x 1,90 m) a sedačkou pro 1 dítě do 10 let a koupelna se sprchou.
Apartmán 1/2+1 č. 4 - 45 m2 +10 m2 balkon; podkroví; výhled na moře; V apartmánu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchou.
Apartmán 1/5-6 č. 5 - 50 m2 + 15 m2 balkon; 1. patro; výhled na moře; V apartmánu se nacházejí 2 ložnice a koupelna se sprchou. Jedna ložnice je s dvoulůžkem (1,80 x 2,00 m). Druhá ložnice je zároveň obývacím pokojem s kuchyňským koutem a je v ní dvoulůžko (1,80 x 1,90 m), pohovka, která slouží jako přistýlka pro 1 dítě do 12 let a rozkládací sedačka.
Apartmán 1/2+2 č. 6 - 45 m2 + 4 m2 balkon + 8 m2 terasa; částečný výhled na moře; Luxusní dvoupatrový apartmán pro 2+2 osoby. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, pohovka pro 2 děti a koupelna se sprchou. V 1. patře se nachází manželská postel a druhá koupelna se sprchou. V apartmánu je navíc pračka, myčka a mikrovlná trouba.
Vybavení apartmánů: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI zdarma, ložní prádlo, ručníky

V místě je vše, co je potřebné, pro klidný a pohodlný pobyt. Přímořská promenáda - lungomare - dlouhá 3 km spojuje vilu Viktoriji s dobře vybavenými středisky - kempem Belvedere i střediskem Medena a končí ve starém rybářském sídle Seget. V blízkosti apartmánů (100-200 m) hosté najdou několik restaurací, plážové bary, supermarket, dětské hřiště, obchod se suvenýry na pláži, stánek s ovocem a zeleninou atp. Asi 1 km od apartmánů se nachází Belvedere Camping, kde hosté mohou využít tenisové kurty, stolní tenis (půjčovna vybavení), půjčovnu kol a elektrokol, plovoucí vodní park na moři, psí pláž, bankomat, směnárnu, prádelnu a užít si večerní zábavu nebo masáže na pláži. Místo má vše, co je nezbytné pro příjemný a klidný pobyt.

Destinace

Seget Vranjica je malá turistická víska nacházející se 5 km severně od Trogiru, ve směru na Šibenik a 8 km od mezinárodního letiště 'Split'. Seget Vranjica má vše potřebné k příjemné a klidné rodinné dovolené v překrásném středomořském prostředí. Díky blízkosti několika ACI marin a trajektovému přístavu Split, který Vás spojuje s četnými dalmatskými destinacemi, je ideální základnou pro poznávání Jadranu. Trogirskou riviéru a okolí Seget Vranjice charakterizují zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi, bujná středomořská vegetace, stoleté vinohrady a olivovníky, a také ostrovy a ostrůvky ideální pro jednodenní výlety bárkou nebo plachetnicí. Ochotní domácí, kvalitní ubytovací kapacity a pohostinské objekty se širokou nabídkou dalmatských jídel jsou zárukou příjemné dovolené v tomto krásném dalmatském místě. Vedle konob a restaurací v samém městečku Vám doporučujeme návštěvu pohostinských objektů v Trogiru, Donjem a Gornjem Segetu, a zábavu a noční život můžete najít v blízkých turistických centrech zábavy jako je Trogir, Split, Primošten, Rogoznice. Pro všechny, kteří mají rádi kulturu, můžeme doporučit akce v rámci Trogirského kulturního léta a Splitských letních her.