STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vila Michaela

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vila Michaela

Neoficiální popis ubytování

Název hotelu
Apartmány Michaela ***
Poloha
nově zrekonstruovaný typický dalmatský dům, pouhých 20 m od pláže a cca 300 m od centra letoviska
Ubytovaní
tři prostorné, moderně a kvalitně zařízené apartmányč.1 - čtyřlůžkový apartmán v prvním patře se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, kuchyňkou s jídelním stolem, vlastním soc. zařízením a malou teráskou při vstupu do apartmánu s částečným výhledem na mořeč. 2 - čtyřlůžkový apartmán s možností jedné přistýlky v 1. patře s jednou dvoulůžkovou ložnicí a obývací kuchyní s rozkládacím dvoulůžkem a přistýlkou, velkým kuchyňským stolem, lastní soc. zařízení, malá terasač. 3 - velký apartmán pro 4-6 osob ve druhém patře se dvěma samostatnými ložnicemi, příplatek za apartmán 400 Kč/noc (každá s manželským lůžkem a možností přistýlky), kuchyňka s jídelním stolem, vlastní soc. zařízení
Vybavení
Wi-Fi zdarma, klimatizace za poplatek, parkování 3 EUR/noc
Stravování
vlastní, možnost zajištění stravování v místní restauraci (cca 300 m od vily)
Pláž
oblázková cca 20 m od vily s pozvolným vstupem do moře
Náš názor
nové apartmány uspokojí i potřeby náročnějších klientů, doporučujeme zejména rodinám s dětmi
Cena autobus/osoba zahrnuje
Cena zahrnuje: dopravu autokarem, ubytování a případně přiobjednanou stravu, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)
Cena autem/osobu zahrnuje
ubytování, služby delegáta
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)
Obecně pobytová akce
Apartmány MICHAELA - tři prostorné, moderně a kvalitně zařízené apartmány APT č.1 - čtyřlůžkový apartmán v prvním patře se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, kuchyňkou s jídelním stolem, vlastním soc. zařízením a malou teráskou při vstupu do apartmánu s částečným výhledem na moře APT č. 2 - čtyřlůžkový apartmán s možností jedné přistýlky v 1. patře s jednou dvoulůžkovou ložnicí a obývací kuchyní s rozkládacím dvoulůžkem a přistýlkou, velkým kuchyňským stolem, vlastní soc. zařízení, prostorná privátní terasa APT č. 3 - velký apartmán pro 4-6 osob ve druhém patře se dvěma samostatnými ložnicemi (každá s manželským lůžkem a možností přistýlky), kuchyňka s jídelním stolem, vlastní soc. zařízení a velký balkón. Wi-fi zdarma, parkování 3,- Euro/ noc. Povlečení a malý ručník na osobu je na místě k dispozici.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.