STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

IBEROSTAR COSTA DORADA

Dominikánská republika, Sever - Puerto Plata, Playa Dorada, Puerto Plata

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

IBEROSTAR COSTA DORADA

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Puerto Plata - Playa Dorada
Poloha
Hotelový komplex Iberostar Costa Dorada, který v roce 2011 prošel kompletní rekonstrukcí, se nachází na legendární široké pláži Playa Dorada a je obklopen obrovskou tropickou zahradou. Jen 5 km od hotelu se nachází úchvatné golfové hřiště Playa Dorada Beach Golf Club. Od letiště v Puerto Plata je vzdálen 12 km, nákupní možnosti cca 100 metrů.
Pláž
Písčitá pláž, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace a snack restaurace, 4 a la carte restaurace (mořské plody; mexická; brazilská a mezinárodní kuchyně), 4 bary ,Wi-Fi internet (za poplatek), konferenční místnost, čistírna a prádelna, salón krásy, směnárna, lékař, diskotéka, bazén s oddělenou částí pro děti, obchodní arkáda, miniklub pro děti od 4 do 12 let, klub pro teenagery od 13 do 17 let, internetová kavárna (za poplatek).
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj standard- koupelna se sprchou a WC u všech pokojů, kabelová TV, rádio, telefon, trezor (za poplatek), individuálně ovladatelná klimatizace, kávovar, minibar (denně doplňování vody; nealko a piva zdarma), balkon či terasa.
Junior suite - oddělená ložnice, obývací část se sofa a kuchyňským koutem.
Stravování
All inclusive.
Program all inclusive:
24 hodin: zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu; lehké občerstvení během dne; po předchozí rezervaci možná večeře v restauraci s obsluhou; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů mezinárodní i místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.
Sport a zábava
Zdarma: posilovna (sauna; parní lázně a jacuzzi), tenisové kurty, volejbal, aerobik, lukostřelba, windsurfing, půjčovna člunů (nemotorizovaných - 1 hodina na osobu denně), biliár, stolní tenis.
Za poplatek: golf, motorizované vodní sporty na pláži, masáže, Spa a Wellness, potápěčské centrum s certifikací PADI.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Tipy pro správnou volbu
Letovisko Puerto Plata celým jménem ,,San Felipe de Puerto Plata" se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky. Byla to první oblast, kde se začal v 80. letech rozvíjet turismus. Kromě Puerto Plata jsou zde o něco méně známá letoviska ,,Sosúa" a ,,Cabarete". Celé pobřeží pak nese název ,,Cost Ambar čili jantarové", protože zdejší pohoří, ukrývají doly na těžbu karibského jantaru. Celkově má zdejší pobřeží okolo 11 km větších či menších pláží. Puerto Plata bylo založeno roku 1502 a jméno ,,Stříbrný přístav" dal celé zatoce již Kryštof Kolumbus roku 1493, jemuž zářící oceán připomínal odlesky stříbra. Asi 70 km od Puerto Plata leží městečko ,,La Isabela" místo, kde se konala první mše (6.1.1494) a byla zde postavena první radnice, kostel a pevnost. Za zmínku jistě stojí lanovka na horu ,,Pico Isabel de Torres", která vede na vrchol vysoký 799 m n.m., kde se tyčí socha Ježíše Krista. Místní pláže, vyhledávají vyznavači vodních sportů, a protože zde panují příznivé větrné podmínky, tak se tu každý rok pořádají mezinárodní windsurfingové závody. Milovníci rumu ocení návštěvu lihovaru vyrábějící rum Brugal.