STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Riu Palace Bavaro

Dominikánská republika, Východ - Punta Cana, Bávaro, Playa Bavaro

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Riu Palace Bavaro

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
5* hotel nabízející širokou škálu služeb výjimečné kvality, které uspokojí potřeby všech klientů. Skvělá poloha přímo na bílé písečné pláži Arena Gorda!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) možnost vstupu do aquaparku Splash Water World možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči tématické restaurace, cukrárna se zmrzlinou část resortu jen pro dospělé Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku
Stručná poloha
30 minut jízdy od letiště Punta Cana přímo na bílé písečné pláži Arena Gorda v blízkosti golfového hřiště
Poloha
Punta Cana, přímo na krásné bílé písečné pláži Arena Gorda. Nachází se ve stejné lokalitě jako ostatní sesterské hotely - Riu Palace Punta Cana, Riu Palace Macao, Riu Naiboa and Riu Bambu. Vzdálenost od letiště Punta Cana je 30 minut jízdy, od letiště Santo Domingo cca 2,5 hodiny jízdy. V blízkosti hotelu se nachází 18ti jamkové golfové hřiště (Punta Blanca Golf Club). Známá barevná Caribbean Street s obchůdky a diskotékou se nachází ve vzdálenosti 700 m, 10 minut jízdy autem pak najdete malé městečko El Cortecito s několika restauracemi a plážovými bary. Nákupní centrum je vzdálené 5 km.
Pojmenování upoutávky 1
Aquapark (Splash Water World)
Popis upoutávky 1
Možnost vstupu do aquaparku Splash Water World
Vybavení hotelu
610 prostorných suite, některé v části pro dospělé. Klimatizace, 6 restaurací, cukrárna, 8 barů z toho jeden v bazénu, 2 bazény, whirpool, dětský bazén, SPA centrum, beauty salon, parní lázně, masáže, fitness, 4 tenisové kurty, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na kánojích, animační programy, boutique, kadeřník, 6 konferenčních sálů, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Junior suite garden view - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, alcohol dispenser, fén, telefon, SAT/TV, wifi internet zdarma, koupelna s hydromasážní vanou a sprchou a dvojitým umyvadlem, WC, balkon nebo terasa, obývací část se sedací soupravou, žehlička a žehlící prkno. Možnost ubytování 3 dospělých osob nebo až 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
5* hotel nabízející širokou škálu služeb výjimečné kvality, které uspokojí potřeby všech klientů. Skvělá poloha přímo na bílé písečné pláži Arena Gorda!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite nebo ve suite v části resortu jen pro dospělé.
Odkaz na WWW
https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-palace-bavaro/
www odkaz popis 1
RIU Palace Bavaro
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Punta Cana-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.