STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sindbad Club Aqua Hotel & Spa

8/10
8/10

Egypt, Hurghada a okolí, Hurghada

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Radka , pobyt s rodinoulistopad 2023

Doporučuji určitě užijete si jako my ❤️

9,5/10
Lucie, pobyt s rodinouříjen 2019

8,8/10
Radek, pobyt s rodinouzáří 2016

už nikdy více

2,6/10
Jana, pobyt s rodinoučerven 2012

Hotel bych určitě doporučila nenáročným rodinám s dětmi,pro děti je tam úžasné vyžití u vody,aqupark je bezva,moře je čisté a teplé.Sestup do vody je pozvolný,nejsou tam vlny,místy je hrubší kamenná drť.Jídla je dost,bohužel nabídka je omezená.V každé restauraci vaří stále stejná jídla,pokud chcete změnu,musíte vystřídat restauraci!(my jsme měli přístup do 4).V těch hlavních je nával,ale kdo nespěchá dočká se.S malýmí dětmi jsme museli jít brzo,usnuli by bez jídla.Doporučujem vzít si sebou ERCEFURIL(na recept)faraonova pomsta "útočí".S ubytováním jsme byli celkem spokojení,pokoj byl prostorný,v koupelně fén a sprcha(starší část hotel komlexu).Nám to nevadilo,chodili jsme tam jen přespat.O bakšiš si nikdo neříkal,je to jen na Vás..Překvapilo nás veliké množství agres.komárů,museli jsme koupit RAID,po vypotřebování jsme si o další řekli pokojské.V obchodech kvanta"suvenýrů" jako u nás na tržnici.Nic originálního jsme tam nenašli.Klidně bychom jeli znovu,byla to pěkná dovolená.

6,8/10
Eliška, pobyt s rodinouleden 2011

do hotelu se aždý rok vracím, mám to tam moc ráda

9,4/10
Tomáš, pobyt s partnerem/kouprosinec 2010

7,9/10
Tereza, pobyt s partnerem/kouříjen 2010

Kromě moře,které se nám vůbec nelíbilo a vadil nám ten malý přístav u ní se nám v hotelu líbilo a nadočekávání dobré bylo jídlo

7,6/10

O hotelu

Sindbad Club Aqua Hotel & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Komplex má 731 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna, bar a plážový bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Hosté mohou využívat úschovnu kol. Hotel nabízí službu hlídání dětí, lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. Při organizaci větších akcí je možné využít kongresových služeb.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část a koupelna. Většina pokojů má výhled na moře. V pokojích je queen size manželská postel. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je televize a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko. V komplexu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na terase. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis, plážový volejbal a volejbal. Hosté si mohou vybrat z několika vodních sportů, je tu například jízda na katamaránu a aqua aerobik. Za poplatek je jízda na motorovém člunu, šnorchlování a potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a jóga. Komplex má pro své hosty připraveny zábavní programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Podávají se snídaně, obědy a večeře. Hotel nabízí také drobné občerstvení. Komplex nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.