STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Francouzská riviéra plná překvapení

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Francouzská riviéra plná překvapení

Neoficiální popis ubytování

Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem, 2× ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (2 990 Kč), cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
NICE - CANNES - ST. TROPES - RAMATUELLE - PORT GRIMAUD - ÉZE - MONACO - MONTE CARLO
Svozové trasy
A, A1, B, D, E2
1. den
Odjezd z Brna v odpoledních hodinách.
2. den
Francouzská riviéra, jedna z nejluxusnějších pobřežních oblastí Evropy, nabízí mnohem víc než jen malebné pláže oblíbené filmovými hvězdami. Členité pobřeží je bohaté na vyhlídky, na své si tu přijdou milovníci umění a jakmile vyrazíte kousek do vnitrozemí, rázem nás pohltí liduprázdné hory. Jako první nás na francouzské riviéře přivítá královna Azurového pobřeží a zároveň jedno z nejstarších luxusních lázeňských středisek zde - NICE. 5km dlouhý bulvár Promenade des Anglais a překrásné staré město zažilo již mnoho světových osobností včetně ruských carů. Po prohlídce historického centra až do podvečerního odjezdu strávíme čas koupáním na místních plážích. Navečer si prohlédneme město filmových hvězd a festivalů - CANNES. Najdeme zde otisky dlaní známých herců na dlažbě kolem Festivalového paláce i proslulé schody s červeným kobercem, na kterých stála nejedna slavná celebrita filmového plátna. Procházka po ozářené promenádě Croisette a podél luxusních hotelů nás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Večer se ubytujeme v hotelu.
3. den
Celý dnešní den budeme poznávat perly Azurového pobřeží. Městečko ST. TROPEZ proslavil král francouzských komiků Louis de Funés v sérii svých úspěšných komedií. Skutečné St. Tropez však představuje především přístav luxusních jachet plavících se pod nejrůznějšími světovými vlajkami a luxusní vily na soukromých pozemcích, které můžeme spatřit při vyhlídkové jízdě lodí. Krátce se zastavíme v nedaleké horské vesničce RAMATUELLE, kde se pokloníme památce Gérarda Philipa, který zde žil na sklonku svého života a je zde také pochován. Poté si prohlédneme gotickou vesničku, obklopující vršek kopce s nádhernou vyhlídkou do kraje vína. Zatouláme se i do PORT GRIMAUD města kterému se přezdívá "Francouzské Benátky". Port-Grimaud je svět sám pro sebe. Uzavřený závorou a s několika mohutnými vstupními branami, nabízí svět, kterému vévodí vodní hladina a luxusní jachty. Město bylo vybudováno na uměle nasypaných molech a nabízí se zde možnost projížďky na vlastnoručně řízených lodičkách a v neposlední řadě také koupání v kouzelné zátoce s písčitými plážemi. Večer se vrátíme zpět na ubytování do hotelu.
4. den
Poslední den našeho programu zahájíme návštěvou gotické vesničky ÉZE, která je proslulá vůní originálních francouzských parfémů s možností jejich nákupu. Éze "sedí" jako orlí hnízdo na kopci více než 400 m nad pobřežím. Odtud se otevírá jeden z nejznámějších výhledů na Riviéru. Pod sebou uvidíme členité, skalnaté pobřeží s četnými zátokami, v dálce je poloostrov Cap Ferrat. Odpoledne přijedeme do MONACKÉHO KNÍŽECTVÍ, kde strávíme čas až do večerního odjezdu. Během prohlídky poznáme největší atrakce jako je Oceánografické muzeum, novobyzantská katedrála a knížecí palác, světově proslulé kasino, luxusní hotely a úchvatný park s fontánami, dráhu závodů Formule 1 nebo přístav s obřím molem v MONTE CARLU. Zájemci se mohou také koupat a relaxovat na místních plážích. Večer se vydáme na cestu do ČR.
5. den
Příjezd do Brna v odpoledních hodinách.
Cena nezahrnuje
pobytové taxy, lodní plavby a vstupy do navštívených objektů - doporučená částka cca 80 €.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.