STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

To nejlepší z Indie a Khajuraho a Varanasí

Indie, Indie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

To nejlepší z Indie a Khajuraho a Varanasí

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Informace k zájezdu
Jedná se o individuální zájezd, kdy cestujete samostatně bez účasti ve větší skupině, tzv. máte k dispozici vlastního řidiče/průvodce.
Časy letů a program okruhu se mohou změnit v závislosti na letecké společnosti, dopravní situaci v Indii, uzavírkách monumentů či státních svátcích. Vždy však uvidíte maximum, resp. program bude upraven dle aktuální situace k uspokojení klienta. V případě spokojenosti s řidičem a průvodci je vhodné zanechat menší spropitné.
1. den
Odlet z Prahy nebo Vídně.
2. den
Po ubytování v hotelu prohlídka hlavního města. Projížďka po Starém Dillí kde uvidíte Červenou pevnost, symbol síly i elegance mughalského císaře, dále uvidíte největší indickou mešitu Jama Masjid s nedalekým bazarem. Noc v Dillí v hotelu Leela Ambience & Convention nebo podobném.
3. den
Návštěva minaretu Qutub a Lotosového chrámu. Projížďka kolem Humayunské hrobky a , který je nejvyšší věží v Indii, dále projedete kolem Parlamentu a impozantní Indické brány. Poté přejezd do Jaipuru. Noc v Jaipuru v hotelu Radisson Blu nebo podobném.
4. den
Dopoledne prohlídka Fort Amber, kam vás majestátně vyvezou sloni. Pevnost, vzdálená 11 km od Jaipuru, je se svými terasami a opevněním odrážejícími se v hladině jezera Maota skvělou ukázkou rajputské architektury a patří k jedné z nejzajímavějších pevností v Indii. Odpoledne prohlídka Jaipuru vč. maharádžova městského paláce, Jantar Mantar - observatoře z r. 1726, či zahrad Ram Niwas. Budete rovněž projíždět kolem "Paláce větrů", nejznámějšího paláce šlechty ve městě. Noc v Jaipuru v hotelu Radisson Blu nebo podobném.
5. den
Po snídani odjezd do Agry. Prohlídka nejúžasnějšího monumentu lásky na světě - Taj Mahalu, jehož stavbu začal v r. 1631 císař na paměť své milované královny. Po poledni návštěva pevnosti v Agře a pulsujícího města, prohlídka hrobky Itamaduddaulah. Náš tip: požádejte řidiče, ať vás před západem slunce odveze na druhý břeh řeky Jamuny k Taj Mahalu, naskytne se vám nezapomenutelný pohled na Taj Mahal osvětlený zapadajícím sluncem a řeku. Upozornění: Taj Mahal je zavřený v pátek! Ubytování na hotelu Grand Mercure nebo podobném.
6. den
Po brzké snídani transfer na nádraží a odjezd vlakem do Orchhy - bývalého sídla rádži. Po prohlídce města následuje přejezd do Kahjuraho a noc v hotelu Chandela Khajuraho nebo podobném.
7. den
Ráno prohlídka skupiny východních a západních chrámů v Khajuraho. Jedná se o bráhmanistické a džinistické chrámy z 10.-11. století. Odpoledne přelet do Varanasí. Přílet do Varanasí, poté transfer do hotelu. Později odpoledne návštěva Sarnath, jelení obory, kde Buddha poprvé učil své mnichy (cca 13 km od Varanasi). Večer návštěva nábřeží řeky Gangy a shlédnutí náboženských ceremonií. Ubytování v hotelu Radisson nebo podobném.
8. den
Velmi brzy ráno plavba po řece Ganga ke Ghátům. Návrat do hotelu na snídani. Prohlídka chrámu Kashi Vishwanath a univerzity Banaras Hindu. Poté transfer na letiště a přelet do Dillí. Po příletu do Dillí ubytování v hotelu Radisson Dwarka nebo podobném.
Cena zahrnuje
zpáteční letenka, program okruhu, transfer klimatizovaným vozem , anglicky mluvící průvodce (řidič), ubytování na 8 nocí s polopenzí
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vízum, spropitné řidiči/průvodci, poplatky za fotografování/natáčení u památek