STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mövenpick Resort & Spa Jimbaran Bali

Indonésie - Bali, Lombok, Sulawesi, Bali

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mövenpick Resort & Spa Jimbaran Bali

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Umístění

Movenpick Resort & Spa je zbrusu nový exkluzivní pětihvězdičkový hotel otevřený v roce 2017, navržený v tradičním balijském stylu, který kombinuje teplé barvy a dřevěné prvky. Hotel se nachází na jihu Bali v Jimbaranu, necelých 10 km od zábavního centra Kuta, nejoblíbenějšího letoviska ostrova, a v jeho bezprostřední blízkosti najdete obchody a bary. Vzdálenost od letiště Denpasar je přibližně 10 km.

.

Pláž

Byt se nachází přibližně 100 metrů od veřejné písečné pláže Jimbaran. Plážový servis je za příplatek. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu autobusem/tuk tukem, který vozí klienty na pláž (nutná rezervace).

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, hlavní restaurace Anarasa s mezinárodní kuchyní, kavárna Movenpick Café (10:00-23:00, zmrzlina, káva), bar Katha Lounge s širokou nabídkou kávy, čajů, ovocných šťáv a koktejlů, sladkým občerstvením a možností zapůjčení knih, bar u bazénu JeJaLa (9:00-23:00, zmrzlina, káva), bar u bazénu (9:00-23:00, káva, džusy, džusy, koktejly), bar u bazénu JeJaLa (9:00-23:00):00 - 19:00, studené koktejly, nápoje, káva, čaj, pivo, lehké občerstvení), venkovní bazén, vířivka, dětský bazén se skluzavkami, lehátka u bazénu zdarma, bezplatná posilovna otevřená 24 hodin denně, pro děti: dětské hřiště a Meera play club (první 4 hod./den zdarma). Za poplatek: obchody se suvenýry, lázeňský salon, sauna, konferenční centrum, možnost zapůjčení jízdních kol. Hotel přijímá kreditní karty.

.

Internet

V areálu hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bufetu. Další jídla a nápoje si můžete zakoupit v restauracích a barech v hotelu.

.

Sportovní a animační program

V hotelu se každý den koná zábava pro děti i dospělé. Animační program zahrnuje řadu aktivit, jako je jóga, lekce tai chi, aerobik, fitness, lekce indonéského jazyka a mnoho dalších; pro děti nabízí Meera Club například lekce balijského tance, výrobu loutek a masek, PS4, skládání puzzle, lekce jógy (některé aktivity jsou za příplatek; podrobný rozpis aktivit s cenami je k dispozici v hotelu).

Webové stránky

http://www.movenpick.com/en/

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Fantastický hotel s mimořádně vysokým standardem a atraktivní polohou, který vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. Velkou výhodou jsou četné animační programy, které se v hotelu konají a které vám nedovolí, abyste se během své dovolené ani na chvíli nudili!


Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště CK se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu "Virgin"). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).

Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 ("barevná" řada).

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané "Opičím tancem") s motivy s eposu Rámajány.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství!

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.