STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Alfredo Zini

Itálie, Lombardie, Alta Valtellina, Livigno

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Alfredo Zini

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Apartmány Alfredo jsou situovány v ulici Via Saroch, 300 m od lanovky Carosello 3000 a hned u zimního kluziště. Vybavení a služby: parkoviště, lyžárna, wi-fi Ubytování: MONO 2 - přízemní apartmán, disponuje obývacím pokojem s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, WC a sprchovým koutem BILO 3 - č. 2, v prvním patře, má dvoulůžkovou ložnici s balkonem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, balkon, kuchyňský kout, koupelnu s WC a sprchou TRILO 5 - č. 1, v prvním patře, má dvoulůžkovou ložnici, ložnici se třemi samostatnými lůžky, obývací pokoj s pohovkou, balkon, kuchyňský kout, koupelnu s WC a sprchou Vzdálenosti: 50 m od zastávky skibusu, u zimního kluziště, 300 m od lanovky
Zájezd zahrnuje
pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a elektřiny, povlečení, ručníky, skipasy Livigno 6 dní v termínech: 02/12-23/12 a 13/04-27/04 (v ceně je zahrnuto tolik skipasů, kolik je v apartmánu lůžek)
Zájezd nezahrnuje
závěrečný úklid - nutné hradit předem v CK: 1.550 Kč/MONO, 1.850 Kč/BILO, 2.100 Kč/TRILO (vynesení odpadků a úklid kuchyňského koutu je povinností klienta, v opačném případě zaplatí navíc penále), vratná kauce 200 €/apartmán, skipas v ostatních termínech, dětská postýlka 35 €/týden, domácí zvířata 84 €/týden, doprava