STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apollon Club

Itálie, Neapolský záliv, Ischia

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apollon Club

Neoficiální popis ubytování

Apollon Club

Hotel Appolon Club**** je součástí hotelového komplexu Miramare Sea Resort & SPA****, který se skládá z hotelů Miramare**** a Apollon Club****. Od hotelu Miramare je vzdálen cca 800 m a je dostupný soukromou pěšinou s překrásným výhledem na moře. Hotel Appolon Club se nachází na skalním útvaru, několik metrů nad mořem, přímo uprostřed termálního parku Appolonovy a Afroditiny zahrady. Hosté tohoto hotelu mohou využívat všech 12 bazénů, kterými park disponuje, zcela zdarma. Za příplatek je možné využít služby wellness centra. Hotelový komplex se skládá ze čtyř budov s různými kategoriemi pokojů. Nejvzdálenější budova, která nabízí standardní pokoje, je umístěna nejvýše nad mořem a pěší chůzí je dostupná od recepce do pěti minut. Celý areál je zasazen do středomořského prostředí a je propojen úzkými cestičkami a charakteristickými uličkami, dobře dosažitelný také elektro vozíky ze Sant´Angela.

Ubytování
hotel nabízí tři typy pokojů - CLASSIC, SUPERIOR a PRESTIGE. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, telefon, SAT-TV, minibar, sejf, fén. Hosté mají v pokoji k dispozici koupací plášť.

pokoje CLASSIC
prostorné světlé pokoje s výhledem na moře, jednoduše a funkčně zařízené v místním mediteránském stylu, s balkonem nebo terasou.

pokoje SUPERIOR
kompletně zrenovované pokoje, komfortně a elegantně zařízené v mediteránském stylu. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře, téměř všechny mají balkon nebo terasu. Pokoje se nachází uprostřed subtropické zahrady, s jedinečným výhledem na záliv Citara a městečko Sant´ Angelo.

pokoje PRESTIGE
kompletně zrenovované pokoje, komfortně a elegantně zařízené v mediteránském stylu. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře a balkon nebo terasu. Pokoje jsou jedinečné svou polohou bezprostředně u moře, přímo na pláži, s lehátky a slunečníky na soukromé pláži pod pokoji, jen pár kroků od bazénů termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady.

Stravování
Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost večeří a obědů.
Hotelová restaurace nabízí typickou středomořskou i mezinárodní kuchyni, v uvolněné a elegantní atmosféře na krásné vyhlídkové terase.
K obědu nebo večeři nabízí hotelová restaurace výborné pokrmy, připravené z čerstvých lokálních surovin, z vlastní zeleninové zahrady a z úlovků místních rybářů.

Služby a vybavení
recepce, restaurace s panoramatickou terasou, bar, přírodní sauna a několik přístupů na soukromou pláž, kde jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky. Možnost využívat zdarma areál termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady.

Destinace

Tato původně rybářská vesnička je součástí správní oblasti Serrara Fontana a rozpro stírá se na jižním pobřeží ostrova, v krajině plné citrusů a ovocných zahrad. Městečko je vyhlášeným cílem pro všechny, kteří hledají klid a odpočinek. Panuje zde mimořádná ostrovní atmosféra s typickými bary a restaurací na malém náměstí, spojeném s romantickým přístavem, kde místní kolorit často dokresluje hudební doprovod zdejších skupin nebo jednotlivců s typickými ischitánskými písněmi. Nacházejí se zde dva termální parky - Tropical nad městem a Afroditiny a Apollónovy zahrady nad nejdelší ostrovní pláží Maronti (2 km). Hlavním svátkem je oslava patrona San Michele s procesím po moři na konci září. Nachází se zde rovněž pláž v malebné zátoce Cava Grado. Městská pláž v centru spojuje pevninu s masivním lávovým poloos trovem Punta Sant' Angelo, odkud se z vyvýšeného místa nad přístavištěm naskýtá návštěvníkům pohádkový pohled na městečko a celé jižní pobřeží.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.