STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Azzurro

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Bibione

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Azzurro

Neoficiální popis ubytování

Popis
Villaggio Azzurro se skládá z řadových jedno- či dvoupatrových vilek a leží přibližně 500 m od písečné pláže, od které jej odděluje piniový háj. Pro hosty jsou k dispozici bazény, velká zahrada, parkoviště a WI-FI ve veřejných prostorách (za poplatek cca 15 €/týden). Apartmány jsou jednoduše zařízené se starším nábytkem a doporučujeme spíš pro méně náročné klienty. Jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, TV a kávovarem, některé mají klimatizaci.
Pláž
vzdálena cca 500 m, plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křeslo) - od 4.řady (polovina května - polovina září)
Strava
vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)
Typ ubytování
Apartmán BILO pro 4 osoby B1-4: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžkový pokoj, koupelna a terasa. Apartmány v přízemí, s klimatizací Apartmán BILO pro 5 osob B1-5: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžkový pokoj, koupelna a terasa. Apartmány v přízemí, s klimatizací Apartmán BILO pro 5 osob B2-5: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžkový pokoj, koupelna a balkon. Apartmány v 1.patře, s klimatizací. Apartmán BILO pro 4 osoby B-4: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžkový pokoj, koupelna a balkon. Apartmány v 1. patře, s klimatizací Apartmán BILO pro 5 osob B-5: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžkový pokoj, koupelna a balkon. Apartmán v přízemí, bez klimatizace Apartmán TRILO pro 6 osob C2-6: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a malým kuchyňským koutem, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna a balkon. Apartmány v 1. patře, s klimatizací Apartmán TRILO pro 6 osob C3-6: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna a terasa. Apartmány v přízemí, s klimatizací. Apartmán TRILO pro 6 osob C-6: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna a balkon. Apartmány v 1. patře, bez klimatizace Apartmán TRILO pro 7 osob C-7: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, koupelna a balkon nebo teráska. Apartmány v přízemí, s klimatizací. Apartmán QUADRO pro 8 osob D1-8: v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelna a zahrádka. V patře dvoulůžková ložnice, pokoj se 2 lůžky a koupelna. Dvoupatrový apartmán, s klimatizací Apartmán QUADRO pro 8 osob D2-8: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dva dvoulůžkové pokoje a pokojík s palandou, koupelna a balkon. Apartmány v 1.patře, s klimatizací.
Cena zahrnuje
ubytování, parkování, spotřeba energií, plážový servis
Povinný poplatek
vratná kauce 100 EUR, pobytová taxa 0,85 EUR / osobu / den
Fakultativní poplatek
závěrečný úklid musí provést každý klient sám, jinak pokuta - 55-85 EUR dle apartmánu, malé zvíře (max. 8 kg) za příplatek 40 EUR na vyžádání v CK
Důležité
Pro klienty cestující autobusovou dopravou: transfer od agentury do ubytovací kapacity není zajištěn - v agentuře možnost objednat taxi za poplatek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.