STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Futura Club Cala Fiorita

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Futura Club Cala Fiorita

Neoficiální popis ubytování

Charakteristika
Ideální resort pro strávení rodinné dovolené s rozmanitou nabídkou aktivit a v blízkosti krásné písečné pláže.
Poloha
Zrekonstruovaný resort v roce 2021 se nachází v Marina di Agrustos, na překrásném severovýchodním pobřeží Sardinie, cca 3 km do centra přístavního městečka Porto Ottiolu, kde najdete základní obchody s potravinami, bankomat, či rybárnu. Větší město Budoni je vzdáleno cca 5 km. Zde naleznete různé obchody s potravinami, suvenýry, butiky, lékárny, pohotovost, poštu, či kostel. Vzdálenost od letiště v Olbii 36 km (cca 40 min).
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, butik, centrální bar, baru u vstupu na pláž, dva bazény vybaveny lehátky a slunečníky do vyčerpání kapacity, dětský klub, animační programy v italském jazyce, vybavené hřiště pro děti, TV místnost, fitness, tenis, volejbal, stolní tenis, nehlídané parkoviště. Wi-fi k dispozici u recepce. Zvířata nejsou povolena.
Ubytovaní
Hotel disponuje celkem 226 pokoji, které jsou zařízené v sardinském stylu a nachází se v řadových vilkách, v hotelové zahradě, která se táhne až k pláži. Všechny pokoje jsou situovány v přízemí se samostatným vchodem a disponují vybavenou prostornou terasou a jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, telefonem, trezorem, klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem a minibarem (za poplatek). Max. obsazenost pokojů jsou 3 dospělí + 1 dítě do 12 let. 4 lůžko je vždy tvořeno palandou. Jednolůžkové a bezbariérové ​​pokoje k dispozici na vyžádání. Jednolůžkový pokoj není možné rezervovat v období 3.-24.8.2024. Min. délka pobytu 7 nocí. V období 27.7.-24.8.2024 je možný nástup pouze v sobotu. Příjezdy nebo odjezdy v jiné dny výhradně na vyžádání. Check in: 17:00, Check out: 10:00
Stravování
SOFT ALL INCLUSIVE: Plná penze formou bufetu s nealkoholickými nápoji, džusy, vodou a točeným vínem během jídla v ceně. Otevřený bar od 9:30 do 23:00 s nealko nápoji, džusy a točenou vodou + odpolední svačina na baru. Stravování probíhá v prostorné klimatizované restauraci s pokrmy tradiční a národní kuchyně. 1x týdně typická sardinská večeře s nabídkou místních specialit. Na vyžádání k dispozici bezlepková strava (pouze základní potraviny, nutno sdělit při rezervaci). Pro nejmenší a jejich maminky je k dispozici dětská kuchyňka s asistencí otevřená pouze v době jídla. Využití v rámci poplatku za dítě do 3 let. K dispozici: ohřívač lahví, mikrovlnka, základní jídla (zeleninový vývar a polévka, malé těstoviny, mléko, čerstvé ovoce, jogurty a ovocné šťávy). Jako pozornost na uvítanou pro hosty uvítací koktejl.
Pro děti
FUTURLANDIA: V kouzelném světě Futurlandie se o zábavu dětí stará proškolený personál. S maskotem "Futurotto" stráví děti radostné dny plné emocí. Kids klub 3-6 let: hry ve vyhrazených prostorách, hry na pláži, sportovní a kreativní aktivity, večerní baby dance. Young klub 7-11 let: hry, soutěže a turnaje, divadelní laboratoř, vzdělávací aktivity, úvod do sportovních aktivit, ukázky a mini večerní show. X Club: exkluzivní klub věnovaný mládeži. Společně s personálem si teenageři užijí spoustu aktivit seskupených podle věku: Futura X Club Young 12-14 let a Futura X Club 15-17 let. Výzvy, sportovní turnaje, týmové hry na moři nebo u bazénu, show, kabarety a spousta muziky. Každý den jiná aktivita spojená s kreativitou a uměním. Tematické večery strávené společně s animátory a s novými přáteli. Děti 0-2,99 let zdarma ve vlastní postýlce nebo na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek, zahrnuje i využití dětské kuchyňky.
Sport a animace
V ceně klubové karty mají klienti k dispozici: užívání 2 tenisových kurtů, hřiště na malou kopanou, plážový volejbal, ping pong, bazén pro dospělé s částí pro děti vybavený lehátky a slunečníky do vyčerpání kapacity. Denní a večerní animace s kolektivními kurzy tenisu, aquaerobiku, aerobiku, skupinové tance, sportovní turnaje, hry, kabaret a večerní vystoupení.
Pláž
Krásná písečná pláž s jemným pískem je dostupná procházkou přes hotelovou zahradu a vzdálená cca 300-600 m (dle polohy pokoje), u vstupu do moře je pás oblázků, podloží je pak dále písečné. Plážový servis od 3. řady zdarma (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj).
Plážové osušky za poplatek - kauce € 10, týdenní zapůjčení € 5/každá výměna € 2,50 (změna vyhrazena)
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024).
Poplatky na místě - nepovinné
Fakultativní (na vyžádání):
Plážové osušky: Kauce € 10, týdenní zapůjčení € 5/každá výměna € 2,50 (změna vyhrazena)
Děti do 3 let: €20/den, zahrnuje postýlku a využití dětské kuchyňky (nutno vyžádat předem).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.