STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Casa Rosenbaum

Itálie, Friuli - Venezia Giulia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Casa Rosenbaum

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Obecné informace
Rodinná prostorná vilka v ospalé italské vesničce Entrampo s nádherným výhledem do údolí Carnie. Celý objekt je na soukromém pozemku, který je oplocený a určený pouze pro hosty. Objekt je pronajímán celý a jen pro vás. Okolo domu je zahrada, v létě vekovní posezení s grilem. Ideální kapacita pro max. 10 osob. Díky poloze v prudkém kopci jsou výhledy do údolí naprosto fascinující. Ideální volba pro 2 rodiny nebo partu přátel, kteří chtějí odpočinout od městského ruchu a po lyžařském dni se nadechnout horského vzduchu v dosud neobjevených končinách regionu FVG oblasti Carnia. Atmosféra a pohostinnost místních doslova pohltí každého, kdo ochutná po ránu kapučíno s brioškou v místní kavárně, v poledne po prvních zdolaných pistách už bude čas na první aperitivo a lehký oběd v jedné z místních restaurací. Večeře je už vyhlášeným svátkem všech Italů, kdy se neodbývají nějakou rychlovkou, ale minimálně 2 chody a sklenicí výborného vína. V blízké vesnici Ovaro, která je nejblíže k ubytování najdete hned několik takových restaurací. Díky plně vybavené vilce však můžete trávit čas ve vlastní kuchyni a posedět v prostorné obávací místnosti Casy Rosenbaum- nerušeně, v klidu a soukromí. V Ovaru funguje obchod s potravinami a smíšeným zbožím, lékárna, bankomat, restaurace a bary. Na sjezdovku se dopravíte pouze autem za cca 10 min jízdy, skibus zde není k dispozici.
Poloha
Entrampo (Carnia), Ovaro- 3,2 km, skiareál Ravascletto/Zoncolan- 9 km, Tolmezzo (dálnice)- 22 km
Vzdálenost z Prahy: 676 km, z Brna: 597 km
Vybavenost kapacity
Soukromá zahrada, vyhrazené parkování, garáž (pro lyže, sáňky atd.)
Popis ubytování
Quadrilo 10/celý objekt : 3 patrový apartmán se samostatným vstupem ze soukromého pozemku.
přízemí: prostorný obývací pokoj se 2 gauči a 2 křesli (z toho 1 gauč je rozkládací), posezení se stolem a vstupem na verandu a zahradu, samostatná spíž na potraviny s lednicí a mrazákem, samostatná menší kuchyňka se 4 plotýnkovým sporákem, externí troubou a rychlovarnou konvicí, garáž s pračkou určená pro úschovu lyží, samostatné sociální zařízení se sprchou, WC a bidetem.
Dovolujeme si upozornit na uzamčený 1 pokoj, který není k dispozici klientům a slouží výhradně majiteli, který jej ovšem nevyužívá, pokud je objekt obsazen klienty.
1. patro (uzavíratelné): 1 ložnice s s manželskou postelí a prostornou terasou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, WC a bidetem.
2. patro -mansarda se sníženým stropem: 1 velká ložnice s 5 lůžky (1 manželská postel a 3 samostatná lůžka), sociální zařízení se sprchou, WC a bidetem.

Důležité upozornění: ložní prádlo je v ceně zájezdu, koupelnové prádlo je však nutné vzít vlastní. Majitel neakceptuje malé domácí mazlíčky.

Vybavenost apartmánů:
TV, trouba, rychlovarná konvice, pračka, internet WI-FI
Poznámka k WI-FI: CK negarantuje kvalitu internetu, rychlost a množství přenesených dat. Díky limitovanému přenosu dat od operátora a satelitnímu příjmu může docházet k výpadkům internetu a jeho nefunkčnosti.
Cena zahrnuje
za osobu:
» Ubytování v apartmánu na 3,4 nebo 7 nocí dle objednávky
» Skipas Friuli Skiregion na 3, 4 nebo 6 dní (v ceně pouze za předpokladu zadání data narození a délky skipasu v online objednávce)
» Ložní prádlo (upozorňujeme, že lůžka nebudou ustlána)
» Všechny spotřeby (upozorňujeme, že topení v ceně je zastropováno na 21 st.)
» Závěrečný úklid (běžný úklid je ale povinností klienta- vynesené odpadky, umyté nádobí, složené ložní prádlo, zameteno)
» Internet WI-FI
» Asistence CK na telefonu
Příplatky
» Pojištění/doporučené: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa a to už při sjednání zájezdu. Dovolujeme si také upozornit na povinnost sjednání Pojištění odpovědnosti k ostatním lidem ke skipasu v Itálii od 1.1. 2022. Všechny námi nabízené varianty pojištění tuto odpovědnost obsahují.

Nabízíme tyto 3 druhy pojištění:
1. K5+ bez storna za 49 Kč/os./den
2. K5S+ se stornem za 52 Kč/os./den
3. K10S+ se stornem s limitem poj. krytí až 10 mil za 68 Kč/os./den

Dovolujeme si upozornit na možnost zavedení pobytové taxy, která není zahrnuta v ceně zájezdu. V případě zavedení pobytové taxy vás budeme informovat prostřednictvím www.forline.cz a následně v odjezdových pokynech před cestou. Taxa je splatná v hotovosti na místě v místní měně a je počítaná na noc za každou osobu zpravidla pro osoby starší 10 ti let. Děkujeme za pochopení.