STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Chata Dolomia

8/10
8/10

Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Arabba / Marmolada

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Martin, pobyt s rodinouúnor 2023

7,8/10

O hotelu

Chata Dolomia

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Ubytování
Chata se nachází pod nejvyšší horou Dolomit - Marmoladou, v malebném prostředí jezera Fedaia. K dispozici má 24 pokojů, které jsou zařízené v horském stylu a odpovídají kategorii hotelu. Jedná se o místo, kam se klienti rádi vracejí nejen díky romantickému prostředí, ale také výborné italské kuchyni, kterou připravuje sám majitel Giuseppe.
vybaveni_objektu
recepce s barem, hotelová restaurace s panoramatickým výhledem, herna (šipky), společenská místnost s pecí, Wi-Fi připojení zdarma na celé chatě, vyhřívaná lyžárna, výtah, parkoviště
vybaveni_pokoju
příslušenství, fén, SAT-TV, lůžkoviny a ručníky, balkón nebo terasa
Stravování
polopenze: snídaně - bufetovévečeře - servírované výběr ze 3 menu, salátový bufet, dezert
vzdalenost_od_centra
12 km do centra Canazei
vzdalenost_od_sjezdovky
2 km sjezdové tratě pod Marmoladou - Passo Fedai - Sella Ronda12 km Canazei - Belvedere - napojení na Sella Ronda10 km Alba di Canazei
vzdalenost_od_skibusu
skibus není k dispozici, odvoz klientů na lyžování je zajištěn busem CK nebo minibusem. Odjezdové časy jsou určovány dle obsazenosti chaty, doprava na sjezdovky je k dispozici pouze pro klienty autobusem.
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzídelegáta CK
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění skipas DOLOMITI SUPERSKI (možnost zakoupení viz ceník) pobytovou taxu
povinne_priplatky
pobytová taxa cca 1 €/osoba/den
Poznámka
U termínu 16.01.-21.01. a 19.03.-24.03. je DENNÍ PŘEJEZD na cestě do Itálie
rychly_prehled
Chata se nachází pod nejvyšší horou Dolomit - Marmoladou, u jezera Fedaia
strucna_poloha
2 km sjezdové tratě pod Marmoladou
Program autobusového zájezdu
Odjezd z ČR do střediska je ve večerních hodinách, příjezd do střediska ráno, převlečení se v hotelu. Celodenní lyžování, po lyžování ubytování. Pobyt v hotelu. Odjezd ze střediska po lyžování, příjezd do ČR v ranních hodinách.U termínu 16.01.-21.01. a 19.03.-24.03. je DENNÍ PŘEJEZD na cestě do Itálie - odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do střediska večer, ubytování, večeře, druhý den lyžování. Pobyt v hotelu. Odjezd ze střediska po lyžování, příjezd do ČR v ranních hodinách.Přesné časy a další informace budou uvedeny v pokynech, které obdržíte 4 dny před odjezdem.
Informace k autobusové dopravě
Autobusová doprava je zajišťována komfortními busy zn. Mercedes, Setra, Scania a Man.Všechny autobusy jsou vybaveny toaletou, kávovarem, klimatizací, televizory, ozonovým generátorem na čištění vzduchu. Během přestávky na cestě zpět jsou podávány teplé párky a při cestě v obou směrech je připravena voda ZDARMA. U řidičů bude během přestávek možnost zakoupení studených i teplých nápojů v CZK.SEZNAM NÁSTUPNÍCH MÍST:BEZ PŘÍPLATKU - Praha, Beroun, Rozvadov190 Kč - Plzeň, Rokycany, Karlova Vary, Sokolov390 Kč - Příbram, Písek, Benešov, Tábor, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, České Budějovice, Mělník, Rakovník, Kladno, Cheb490 Kč - Brno, Poděbrady, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bítěš, Litoměřice, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Česká Lípa, Jindřichův Hradec, Mladá Boleslav, Kolín590 Kč - DěčínCena je za osobu za nástup i výstupDalší nástupní místa jsou možná na vyžádání při minimálním počtu 15 osobCK si vyhrazuje právo na změnu trasy. V případě nedostatečného naplnění svozového vozidla na území ČR, bude klientům nabídnuta jiná forma dopravy (bus, vlak nebo alternativní forma na základě domluvy s ck) a to na náklady CK. V některých případech je možná překládka klientů do jiného dopravního prostředku během cesty. V případě, že tak bude učiněno, bude tato informace uvedena v pokynech k zájezdu.
skipas
SKIPAS ZA PŘÍPLATEK
skipas_cenik
Možnost zakoupení skipasu přes naši CK, ceny skipasů doplníme v průběhu srpna (možnost dokoupení později)