STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Civico

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Caorle

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Civico

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rezidence CIVICO

V Ponente, turisticky oblíbené části, vyhledávaného letoviska Caorle se nachází další z moderních ubytování - Rezidence CIVICO. V češtině znamená Ponente "západ" a spolu s částí Levante tvoří hlavní prázdninovou destinaci Caorle, v blízkosti historického centra. Ponente a Levante je propojeno autobusovou dopravou, která Vám umožní jednoduchý přesun mezi jednotlivými částmi. Ponente společně s Porto Santa Margherita a Lido Altanea tvoří přibližně 10 km dlouhé letovisko, které se těší velké oblibě i mezi českými turisty. Oblíbené a vyhledávané letovisko Caorle se rozprostírá mezi řekami Livenza a Lemene. Caorle je sice o trošku klidnějším letoviskem než Bibione, ale pokud jde o služby, může mu směle konkurovat. Historické městečko Caorle, s 11 600 obytvateli, je rozděleno do několika čtvrtí, nicméně srdcem celého letoviska je právě historické centrum s mnoha malebnými uličkami, pestrými benátskými domy a hlavním uměleckým skvostem, bazilikou San Stefano z roku 1038, ležícím na náměstí Piazza Vescovado. Letovisko Caorle je vyhlášeno zejména pro svou turistickou infrastrukturu a čistým písčitým plážím. Příznivá je také vzdálenost od hranic naší republiky, velké množství ubytovacích kapacit a dobrým cenám. Rezidence CIVICO se nachází v již zmíněné části Ponente, a to hned na dosah pláže se zlatým pískem a osvěžujícím mořem. Nově postavená budova rezidence je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, jelikož klientům nabízí prostorný třípokojový apartmán až pro 7 osob. Centrum letoviska je vzdáleno 500 m, kde najdete množství restaurací, kaváren, barů a rozmanitými obchůdky. Pomyslnou hlavní ulicí je v Caorle Rio Terrà delle Botteghe.

Čtyřlůžkový apartmán s terasou (+3):

moderní a prostorný dvouložnicový apartmán s obývacím pokojem a velkou terasou s posezením. V první ložnici se nachází manželská postel. Ve druhé ložnici se nachází palanda s možností jedné přistýlky (formou vytahovacího šuplíku). Obývací pokoj s možností další přistýlky až pro 2 osoby (formou rozkládacího gauče), kuchyně s kuchyňským koutem. Kuchyně standardně vybavena - základní nádobí na vaření a stolování pro příslušný počet osob, mikrovlnná trouba, lednice, myčka, pračka, jídelní kout. Vlastní sociální zařízení - WC, sprový kout. TV/SAT, klimatizace v ceně, průchozí terasa s posezením formou zahradního nábytku. Součástí ubytování je také společná panoramatická terasa v nejvyšším patře s opalovacími lehátky, soláriem a hydromasážní vanou. Klientům je k dispozici také nekryté parkovací místo u domu.

Ručníky, ložní prádlo a kuchyňské utěrky nejsou součástí vybavení apartmánu. Ložní prádlo a ručníky je možno vyžádat při rezervaci za poplatek:

- povlečení jednolůžko 10EUR

- povlečení dvoujlůžko 15EUR

- sada ručníků (1 osuška/1 ručník) 10EUR

Pronájem wi-fi routeru 25EUR/týden (nutno vyžádat při rezervaci - omezená dostupnost)

Stravování:

bez stravy - vaření z vlastních zásob nebo můžete navštívit některou z nedalekých restaurací. Pekárna je vzdálena 100 m, obchod se nachácí 280 m od domu, kavárnu najdete 400 m daleko. Pocelou sezónu se v sobotu koná v Caorle trh, vedle autobusového nádraží v ulici Via Aldo Moro (1,2 km), který je oblíbený nejen mezi místními, ale turisty. Nabídka stánků je velice rozmanitá, od ovoce a zeleniny, čerstvých ryb a masa, až po suvenýry, textil a dětské hračky. Samozřejmostí jsou v Caorle i supermarkety a menší koloniály.

Pláž:

pláže v Caorle se můžou pyšnit prosluněným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře, které činí město jedním z nejvyhledávanějších letních útočišť. 18 km dlouhé pláže s šířkou od 80 - 300 m, které se táhnou od východu k západu jsou oceňovány tzv. Modrou vlajkou za svou čistotu a jelikož je Caorle letním pobytovým místem zejména pro rodiny s dětmi, získaly zdější pláže ocenění i tzv. Zelenou vlajkou, jako pláže vhodné pro děti. Přibližně 4 km pláží se nachází u historického centra a dělí se na pláž Levante na východě a Ponente na západě, které od sebe odděluje kostelík Panny Marie andělské. Pláže jsou jak volně přístupné tzv. spiaggia libera, kde si může rozložit své lehátka a slunečníky zcela libovolně a bez poplatku. Naproti tomu placený servis se nachází na úsecích pláže tzv. lido, kde jsou rozmístěny lehátka a slunečníky samotřejmě za poplatek. Nedaleko Rezidence CIVICO (cca 300 m) se nachází menší ze zmíněných pláží, pláž Ponente. Ponente je menší pláží než Levante, měří necelé 2 km. Na rozdíl od Levante zde nenajdete tolik stinných zákoutí se zelení, ale naproti se zde nacházejí plovoucí plošiny na moři. Podél celé pláže je promenáda, kde najdete množství kaváren, barů, restaurací a rozmanitých obchůdků. Pláž Levante je vzdálena 2 km.

Plážový servis není zahrnut v ceně a je nutno ho vyžádat při rezervaci zájezdu. Plážový servis obsahuje 2 lehátka a jeden slunečník. Cena se pohybuje od 70EUR/týden (od 4. řady) a 85EUR/týden (1., 2. a 3. řada).

Sport a zábava:

V Caorle si přijdou na své prakticky všichni návštěvníci, od slunění na pláži až po nejrůznější pohybové aktivity. Město je také přezdíváno jako "město sportu". Kromě vodních sportů na pláži, můžete vyzkoušet paddleboarding, windsurfing, parasailing, jachting, půjčit si kánoe, kajaky a šlapadla nebo si zarybařit. Můžete si zahrát golf, plážový volejbal či tenis. Oblíbená je také cyklistika a jízda na kolečkových bruslích. Milovníci historie jistě neodolají historickému centru Caorle vzdálenému pouhých 500 m. Noční život také není tabu, v Caorle se nacházejí i noční kluby a diskotéky. Nejmenší jistě potěší návštěva Lunaparku nebo aquaparku Aquafollie. Doporučujeme také navštívit podmořské akvárium Sea Life a nechat se pohltit krásami světa pod hladinou.

V Caorle se vybírá turistická daň, která není součástí ubytování. Paušální sazba 1,20EUR/den za první týden pobytu (z rozhodnutí magistrátu Caorle může v sezóně 2024 dojít ke změnám). Děti do 11 let jsou od turistické daně osvobozeny.

Při příjezdu je od klientů vyžadována vratná záloha 100EUR v hotovosti za každý apartmán. Kauce bude vrácena v den odjedzu, po prohlídce apartmánu, s vyjímkou případných škod vzniklých na majetku agentury.

Destinace
Proč právě dovolená v Caorle?

Oblíbené a vyhledávané letovisko Caorle se rozprostírá mezi řekami Livenza a Lemene. Caorle je sice o trošku klidnějším letoviskem než Bibione, ale pokud jde o služby, může mu směle konkurovat. Historické městečko Caorle s 11 600 obyvateli, je rozděleno do několika čtvrtí. Nicméně srdcem celého letoviska je právě historické centrum s mnoha malebnými uličkami, pestrými benátskými domy a hlavním uměleckým skvostem bazilikou San Stefano z roku 1038, ležícím na náměstí Piazza Vescovado. Letovisko Caorle je vyhlášeno zejména pro svou turistickou infrastrukturu a čistým písečným plážím. Příznivá je také vzdálenost od hranic naší republiky, velké množství ubytovacích kapacit a dobrým cenám.

Pláže

Pláže v Caorle se můžou pyšnit prosluněným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře, které činí město jedním z nejvyhledávanějších letních útočišť. 18 km dlouhé pláže se šířkou od 80 - 300 m, které se táhnou od východu k západu jsou opakovaně oceňovány tzv. Modrou vlajkou za svou čistotu. Jelikož je Caorle letním pobytovým místem zejména pro rodiny s dětmi, zíkaly zdejší pláže ocenění i tzv. Zelenou vlajkou, jako pláže vhodné pro děti. Přibližně 4 km pláží se nachází u historického centra a dělí se na pláž Levante na východě a Ponente na západě. Tyto dvě pláže od sebe odděluje symbol Caorle, a to kostelík Panny Marie andělské. Pláže jsou volně přístupné tzv. spiaggia libera, kde si můžete rozložit svá lehátka a slunečníky zcela libovolně a bez poplatku. Pláž Levante je skoro 3 km dlouhá, vhodná zejména pro rodiny s dětmi, seniory a neplavce, a to díky pozvolnému vstupu do moře a mělkému písečnému dnu. Před letním sluncem se můžete ukrýt do stínu palem a zeleně, které se nacházejí na pláži též. Levante má veškeré potřební zázemí jako jsou WC a sprchy, o zábavu zde také není nouze. Návštěvníkům pláže je k dispozici množství aktivit jako jsou volejbalové hřiště, hřiště pro děti, půjčovny vybavení pro vodní sporty, aj. Podél celé pláže se táhne promenáda s množstvím barů, kaváren, restaurací a obchůdků. Nezapomeňte také navštívit nedalekou pláž Ponente, která je od pláže Levnate oddělená tisíciletou hrází. Pláž Ponente je sice o něco menží, než pláž Levante, nicméně na rozdíl od ní disponuje plovoucí plošiny na moři. Podél celé pláže je taktéž promenáda, kde najdete množství kaváren, barů, restaurací a rozmanitých obchůdků. Směrem k přístavu najdete také vyhrazenou část pláže pro Vaše čtyřnohé miláčky.

Zábava a sport v Caorle

V Caorle si přijdou na své prakticky všichni návštěvníci. Od slunění na pláži až po nejrůznější pohybové aktivity. Městu se také přezdívá "město sportu". Kromě vodních sportů na pláži, můžete vyzkoušet paddleboarding, windsurfing, parasailing, jachtinh, půjčit si kanoe, kajaky a šlapadla nebo si zarybařit. Můžete si také zahrát golf, plážový volejbal či tenis. Oblíbená je cyklistika a jízda na kolečkových bruslích. Milovníci historie jistě neodolají historickému centru Caorle. Noční život také není tabu - v Caorle se nacházejí i noční kluby a diskotéky. Nejmenší jístě potěší návštěva Lunaparku nebo aquaparku Aquafollie. Doporučujeme také návštívit podmořské akvárium Sea Life a nechat se pohltit krásami světa pod hladinou.

trip-detail:TripDetail.ShareTripByEmailForm.title

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.

Cookie předvolby

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Vlastní preference

Funkční soubory cookie

Tyto soubory cookie umožňují základní funkce webu, jako je například přihlášení a dokončení objednávky. Tyto soubory cookie neshromažďují osobní údaje pro marketingové účely a nelze je zakázat.

Soubory cookie pro zvýšení výkonu

Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky. Můžeme s nimi určovat, které stránky jsou nejoblíbenější a které nejsou oblíbené, a také sledovat, jakým způsobem se návštěvníci na webu pohybují. Všechny informace, které soubory cookie shromažďují, jsou souhrnné a anonymní. Pokud soubory cookie nepovolíte, nebudeme vědět, kdy jste navštívili naši stránku.

Cílené soubory cookie

Tyto soubory cookie mohou být využívány k uchovávání záznamů o určitém uživatelském chování nebo vašich preferencích, aby nabízený obsah lépe odpovídal vašim zájmům a aby se vám na ostatních webech zobrazovaly relevantní reklamy. Tyto soubory cookie mohou být nastaveny prostřednictvím našeho webu námi nebo našimi reklamními partnery. Neukládají přímo osobní údaje, ale využívají jedinečnou identifikaci vašeho prohlížeče a zařízení použitého pro přístup k internetu. Jestliže tyto soubory cookie zakážete, nabízené reklamy nebudou přizpůsobeny vašim zájmům.

Požadované soubory cookie

Tyto soubory cookie zajišťují pokročilejší funkce stránek. Tyto soubory cookie neshromažďují údaje, pomocí nichž by bylo možné určit identitu jednotlivých uživatelů.

Poskytnutí uživatelských dat za účelem reklam

Tato data napomáhají společnostem třetích stran, aby cílila relevantní reklamu a nezobrazovala obsah, který vás nezajímá.

Poskytnutí dat pro personalizovanou reklamu

Tímto souhlasíte, že se vám čas od času zobrazí reklamy na naše služby poté, co jste byli na našem webu.