STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Dimaro

Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Val di Sole

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Dimaro

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Rodinný hotel se nachází ve městě Dimaro, nedaleko Folgaridy, a nabízí wellness centrum s bazénem a saunou. Vybavení a služby: 48 pokojů, recepce, bar, restaurace, úschovna lyží, dětský koutek, *wellness centrum (sauna, krytý bazén, masáže), parkoviště * Provoz wellness centra, bazénu, posilovny a jiných služeb tohoto druhu závisí na aktuální vládní či zdravotnické vyhlášce, CK nenese odpovědnost za jejich provoz v době pobytu. Ubytování: dvoulůžkové a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením STANDARD - fén, sejf, telefon, SAT TV, wi-fi, některé pokoje mají balkon s panoramatickým výhledem na Dolomiti Brenta COMFORT - renovované pokoje, telefon, SAT TV, sejf, většina s balkonem, ceny na vyžádání v CK SUPERIOR - nové pokoje, fén, telefon, SAT TV, mini bar, balkon se stolkem a židlí, župan a trepky pro dospělé, garáž, ceny na vyžádání v CK FAMILY ROOM - nové pokoje o velikosti cca 20/22 m2, fén, telefon, SAT TV, sejf, mini bar, balkon s malým stolkem a židlí, župan a trepky pro dospělé, garáž, ceny na vyžádání v CK Vzdálenosti: 200 m od centra, 3 km od lanovky Daolasa, skibus k lanovce Daolasa přímo u hotelu
Strava
polopenze - snídaně formou bufetu, servírované večeře
Zájezd zahrnuje
ubytování s polopenzí, uvítací drink, vstup do wellness centra od 15 let, vstup do bazénu bez omezení, venkovní parkoviště, wi-fi připojení, skibus k lanovce Daolasa, Trentino guest card (slevy na různé vstupy a služby)
Zájezd nezahrnuje
nápoje k večeři, skipas, doprava, pobytová taxa cca 2 €/os./noc, dokoupení oběda - 25 €/os./den, 20 €/dítě do 13 let (bez nápojů), jednolůžkový pokoj + 350 Kč/noc, garáž - 6 €/noc (v ceně u pokojů SUPERIOR a FAMILY), malá zvířata na dotaz za 5 €/noc
Slevy
Slevy na 3. a 4. lůžku:, děti do 0,9 let - zdarma, od 1 do 2,9 let platí 1.000 Kč/noc, od 3 do 8,9 let - 50 %, od 9 do 12,9 let - 30 %, od 13 do 15,9 let - 20 %, od 16 let - 10 %, Rodinná sleva: 2 dospělí a 2 děti od 2 do 11,9 let platí při týdenním pobytu ve čtyřlůžkovém pokoji 3x plnou cenu.