STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Falkensteiner Hotel Kronplatz

Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Plan de Corones - Kronplatz

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Falkensteiner Hotel Kronplatz

Neoficiální popis ubytování

Cena zahrnuje
Ubytování ve vybraném typu pokoje
Polopenzi
Lehkou odpolední svačinu
Vstup do rozsáhlé wellness zóny Acquapura Summit Spa
Green Fee na devítijamkové golfové hřiště (cca 1 km od hotelu)
Parkování
WiFi připojení
Sportovní a aktivní program
Cena nezahrnuje
Lázeňskou taxu cca 2,50 €/os./noc (platba na místě)
Cestovní pojištění
Příplatek za domácí zvíře 39 €/ den (na vyžádání v CK, platba na místě)
O hotelu
Jedinečný hotelový resort projektovaný světoznámým architektem Matteo Thunem a ideální místo pro všechny milovníky hor nabízí 97 pokojů, velkou wellness zónu Acquapura Summit SPA (viz popis níže), restaurace s venkovními a vnitřními prostory, bar, prádelnu, knihovnu a Concierge servis. WiFi připojení je v celém hotelu zdarma.
Lokalita
Hotel leží přímo u střediska Kronplatz v městečku Reischach nedaleko Brunecku. Celá oblast se nachází v jihotyrolském údolí Val Pusteria (Pustertal), které se vyznačuje pozoruhodnými horskými štíty, mírnými alpskými loukami, křišťálově čistou vodou a jedinečnou atmosférou italských alpských městeček. Centrum Brunecku je cca 2 km od hotelu. Hotel má vlastní shuttle k lanovce zdarma (cca 300 m) a na letiště za poplatek. Vlakové nádraží je cca 3 km od hotelu.

Vzdálenost z Prahy: cca 650 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 610 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 520 km, 6 hodin a 15 minut
Popis pokojů
Všechny pokoje mají velké postele (king size), fitness vybavení (hrazdy, medicinbal), pohovku, dubové parkety, TV, šatnu, psací stůl, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje zdarma, trezor, WC s bidetem v samostatné místnosti,
sprchový kout a dvojité umyvadlo:
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe: cca 35 m2, v přízemí nebo 1. patře, společná terasa nebo balkon. Možnost jedné přistýlky pro dítě max. do 9 let.
  • Dvoulůžkové pokoje Grand Deluxe: cca 35 m2, ve 2. nebo 3. patře, balkon. Možnost jedné přistýlky pro dítě max. do 9 let.
  • Junior Suite Deluxe: cca 45 m2, v nejvyšších patrech, balkon. Možnost jedné přistýlky pro dítě max. do 13 let, navíc vlastní infrakabina s výhledem do krajiny přímo na pokoji.
  • Loft Suite: cca 48 m2, v nejvyšších patrech, terasa a vyhřívaná venkovní zóna s pohovkou a posezením. Možnost 2 přistýlek pro děti max. do 15 let, navíc vlastní infrakabina s výhledem do krajiny přímo na pokoji.
  • Summit Suite: cca 60 m2, v nejvyšších patrech, 2 terasy, vyhřívaná venkovní zóna s pohovkou a posezením. Možnost 2 přistýlek pro děti max. do 15 let, navíc vlastní venkovní finská sauna a vana s výhledem do krajiny přímo na pokoji.
Hotel disponuje 8 bezbariérovými pokoji a kromě venkovních bazénů je bezbariérový přístup ve všech prostorech v celém hotelu.
Restaurace, bary, stravování
Polopenze PLUS:
welcome drink při příjezdu, bohatá snídaně (7:00-11:00) formou bufetu s čerstvým pečivem včetně vlastního chleba Kronplatz, regionálních masných a mléčných výrobků z okolí, bar s ovocnými šťávami, pestrý výběr cereálií včetně alternativ mléka a superpotravin a čerstvě připravované pokrmy v otevřené kuchyni.
Zdarma lehká odpolední svačina ve stylu tapas s řadou vynikajících uzenin, vydatnou sýrovou variací, olivami, sušenými rajčaty, čerstvým chlebem a speciálními předkrmy (denní obměna).
Večeře je v čase 18:30-21:00. Předkrmy formou bufetu Vás naladí na speciální kulinářskou cestu kolem světa. Následně si vyberte mezi různými pokrmy dne z několika předkrmů, hlavních chodů a dezertů nebo si vyberte svou gurmánskou večeři ze stálého menu. Večeře je v restauraci 7Summit, která spojuje typické jihotyrolské pokrmy s tou nejlepší kuchyní ze zemí s nejvyššími horami na světě. Pokrmy jsou založeny na vysoce kvalitních produktech z okolních jihotyrolských farem a jsou dochuceny vynikajícím kořením a příchutěmi z různých alpských oblastí.
K dispozici jsou také vegetariánské, bezlepkové, bezlaktózové a veganské varianty. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.
Fitness a lázně
zdarma: wellness Acquapura Summit Spa - velká zóna na 4 podlažích o celkové rozloze cca 1400 m2, v níž se nachází venkovní finská sauna s výhledem na okolní hory, hammam, biosauna, mnoho vnitřních i venkovních relaxačních místností, sportovní bazén (25 m), střešní bazén s výhledem na Kronplatz, střešní panoramatická lounge zóna, posilovna, beauty salonky, privátní Spa a odpočívárna s krbem. Dále je zdarma moderně vybavená posilovna a lezecká stěna.
Aktivity v hotelu a okolí
Zdarma: Green Fee na devítijamkové golfové hřiště (cca 1 km od hotelu). Aktivní program: 3x týdně jóga, průvodcované túry, 1x týdně venkovní běhání, 2x týdně funkční trénink a lezecký trénink. Dále 2x týdně živá hudba, 1x týdně golfová lekce, testovací jízda atd. Program se může měnit.

Za poplatek: půjčovna elektrokol, paraglide, rafting, let balonem nebo helikoptérou.

Domácí mazlíčci povoleni na vyžádání v CK a za poplatek 39 €/noc (platba na místě).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.