STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Futura Club Colostrai

Itálie, Sardinie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Futura Club Colostrai

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Charakteristika
Příjemný resort přímo u písečné pláže s výbornou kuchyní soft all inclusive, opakovaně v posledních pěti letech velmi oblíbený u našich klientů.
Poloha
Klubový hotel Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 27 km od rušnějšího letoviska Costa Rei a 8 km od městečka Muravera. Celý komplex připomínající typickou sardinskou vesničku je zasazen do zeleně ve vzrostlé udržované zahradě s citrusovníky, jen pár kroků od krásné dlouhé pláže s jemným pískem žulové barvy a průzračným mořem. Cca 3 km od hotelu se nachází supermarket, 10 km pak centrum města Muravera s obchody, restauracemi i zdravotnickými službami. 5 km od hotelu je jízdárna. V Costa Rei se nabízí noční vyžití v klubech a diskotékách. Vzdálenost od letiště v Cagliari 79 km (cca 1h 15 min)
Vybavení
Součástí hotelu je recepce, hala, restaurace se zážitkovou kuchyní, dva bary (z nich jeden na pláži), společenská místnost s TV, sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti vybaven slunečníky a lehátky (v provozu květen-září), obchod s místními produkty a suvenýry, půjčovna aut, motorek a kol, nekryté (nehlídané) hotelové parkoviště. Po celý den probíhají animační programy převážně v italském jazyce pro děti (miniklub a junior klub) i dospělé (po celý den zábavný program, kurzy tance, divadlo, diskotéka na pláži). Služby za poplatek: půjčení auta, motorky, jízdních kol, služby lékaře, prádelna a žehlení prádla, kadeřnictví, manikúra, fotograf, masáže. Wi-fi u bazénu, v baru u bazénu a v prostorách recepce zdarma. Internet point. Domácí zvířata nejsou povolena.
Ubytovaní
Hotelový komplex disponuje celkem 148 pokoji rozdělenými do typologie CLASSIC a CLASSIC směrem k moři, které se nacházejí u pláže (pokojů CLASSIC směrem k moři je v celém resortu pouze 6 a to dvoulůžkových s možností přistýlky - jsou výhradně na vyžádání a za příplatek). Některé pokoje se nacházejí v hlavní budově a nemají ani terasu ani balkon, většina pokojů je však rozmístěna v krásných malých domcích ve vzrostlé zahradě. Propojené pokoje nejsou v hotelu možné. Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (čtyřlůžkové pokoje mají palandy) jsou vybavené fénem, klimatizací, TV, mini barem (konzumace za popl.), telefonem, trezorem a koupelnou se sprchou. Orientační velikost pokojů: dvoulůžkový 16m², třílůžkový 20-22m², čtyřlůžkový 22-24m². Hotel disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji pro hendikepované (je jim uzpůsoben i přístup na pláž s asistencí školených plavčíků). Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Děti do 3 let zdarma ve vlastní postýlce nebo na lůžku s rodiči. Dětská postýlka za poplatek, na vyžádání. Check-in: 17:00 h, check-out: 10:00 h.
Podmínky pro hendikepované
Na vyžádání pokoje pro hendikepované. Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, vč. přístupu na pláž. Na pláži možnost využití speciálního vozíku do moře.
Stravování
SOFT ALL INCLUSIVE Snídaně, oběd a večeře včetně nápojů k jídlu (místní víno, voda a nealkoholické nápoje z postmixu - pouze k obědu a k večeři), přes den od 9:30 do 23:00 vybrané nealko nápoje čepované z post mixu. Dále je zahrnuta také odpolední lehká svačinka. Káva, alkoholické nápoje a balené výrobky (zmrzlina apod.) jsou vždy za poplatek. HOTELOVÁ RESTAURACE nabízí i show-cooking (zážitkové vaření) a nepravidelně různé tématické večeře. Má také část vyhrazenou pro přípravu stravy pro miminka s mikrovlnou troubou a ohřívačem lahví (využití v rámci poplatku za dítě do 3 let).
Pro děti
Oddělená část sladkovodního bazénu (brouzdaliště), dětský koutek. ANIMACE probíhají od 27.6. do 26.9. a jsou rozděleny podle věku dětí až do 17 let: KIDS CLUB pro věkovou skupinu 3-6 let YOUNG CLUB pro věkovou skupinu 7-11 let X CLUB YOUNG pro věkovou skupinu 12-14 let. X CLUB pro mladistvé ve věku 15-17 let. Součástí je sportovní i zábavní program (převážně v italštině). DĚTSKÝ SERVIS: volitelný poplatek pro děti do 3 let - dětská postýlka (na vyžádání) a využití vyhrazeného prostoru v restauraci pro přípravu dětské stravy s mikrovlnnou troubou a ohřívačem lahví.
Sport a animace
V rámci klubové karty mohou klienti využívat bazén se sladkou vodou vybavený lehátky, slunečníky a s vyhrazenou částí pro děti (v provozu květen-září), 2 hřiště na bocce (podobné jako petanque), stolní tenis, 1 víceúčelový kurt na tenis s osvětlením (za příplatek), denní i večerní animace. O zábavu se stará tým animátorů s bohatým zábavním i sportovním programem přes den i večer. Animace probíhají převážně v italském jazyce. Součástí je hudební produkce, kabaret, divadlo ale i sportovní klání a soutěže. Za poplatek: jízdní kola, večerní využití sportovišť, pronájem auta a motorky, transfery, výlety na okolní pláže. Externí služby v okolí hotelu za poplatek: potápěčské centrum (kurzy pro děti i dospělé denně, odjezd na raftu z veřejné pláže), jízda na koni, čtyřkolky, výlety v okolí a lodní výlety - vše za poplatek. Golfové hřiště ve Villasimiu je vzdálené cca 30 km.
Wellness & beauty
Masáže za poplatek.
Pláž
Dlouhá široká pláž s jemným, tmavším pískem a plážovým servisem od 3. řady v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj; 1. a 2. řada za poplatek). Plážové osušky nejsou k dispozici, možnost půjčení na místě (za poplatek, vyžadována kauce). Na pláži je pro tělesně postižené osoby speciálně upravený přístup - cestička ze dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře.
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 30.5. do 6.10. 2024). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 30.5. do 6.10.2024).
Poplatky na místě
POVINNÉ: Pobytová taxa: € 2,5 eur/os./noc VOLITELNÉ (na vyžádání, k úhradě na místě): Plážové osušky: vratná záloha €10 /ks + poplatek €1,5 /den, €3 /každá výměna Děti do 3 let: €20/den, zahrnuje postýlku (na vyžádání), využití dětské kuchyňky.
Speciální nabídky
SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: Sleva 15 % z ceny ubytování pro pobyty 23.9.-29.9.2023 Sleva 12 % z ceny ubytování pro pobyty 16.9.-22.9.2023 SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: 15 % z ceny ubytování při objednání do 31. 1. 2024 10 % z ceny ubytování při objednání do 28. 2. 2024