STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Canal 3*, Benátky, letecky

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Benátky

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Canal 3*, Benátky, letecky

Neoficiální popis ubytování

Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.


Co v Benátkách nevynechat:

Ponte di Rialto - Nejstarší ze čtyř historických mostů překlenujících Canal Grande je zároveň jedním z nejslavnějších mostů světa.


Náměstí sv. Marka - Náměstí sv. Marka je hlavním centrem Benátek a koncentrují se sem kroky většiny turistů. Náměstí sv. Marka je nejníže položeným pevným místem Benátek a díky přílivům se v kombinaci se zimním počasím pravidelně část náměstí mezi říjnem a dubnem zaplavuje. V případě zaplavení náměstí jsou zde k dispozici holínky a provizorní dřevěné lávky.


Bazilika sv. Marka - Bazilika se řadí k nejvýznamnějším italským památkám, proto se připravte v sezoně až na hodinové fronty ke vstupu. Máte však možnost online rezervace vstupu, pro kterou je vyčleněná speciální a výrazně kratší fronta (obvykle maximálně 30 minut).


Zvonice sv. Marka - Zvonice svatého Marka je hlavní dominantou celých Benátek a jednou z nejvíce ikonickou stavbou v celé Itálii. Náleží k sousední bazilice sv. Marka, ačkoliv s ní není přímo spojená a ani nebyla budována spolu s bazilikou.


Dóžecí palác - Honosný dóžecí palác je dominantní stavbou na nábřeží Canal Grande v těsné blízkosti Baziliky sv. Marka. Sídlo vládců Benátské republiky stojí za to rozhodně navštívit i zevnitř. Bohatě zdobené zlaté interiéry a obrovské fresky nenechají v klidu ani člověka, co se běžně o architekturu příliš nezajímá.


Santa Maria della Salute - Bazilika Santa Maria della Salute stojí na břehu Canal Grande ve čtvrti Punta della Dogana a je na ní skvěle vidět z nábřeží Náměstí sv. Marka.


San Giorgio Maggiore - Renesanční bazilika San Giorgio Maggiore stojí na stejnojmenném malém ostrůvku jižně od hlavní části Benátek a je zdálky viditelná například z Náměstí sv. Marka. Její věž je subtilnější kopií zvonice Baziliky sv. Marka a často je s ní zaměňována.


Hřbitov San Michele - Ostrůvek San Michele stojí trochu stranou zájmu turistů, přitom je od Benátek, co by kamenem dohodil. Celý ostrov totiž slouží jako jediný benátský hřbitov. Ve městě zkrátka není místo, a tak se všichni nebožtíci vydávají na místo posledního odpočinku právě sem.


Murano - Navštivte menší ostrov Murano s malebnými uličkami a velkým kanálem protínajícím ho napříč podobně jako Canal Grande protíná hlavní Benátky. Murano je totiž světoznámým sídlem benátských sklářů a dodnes plné prodejen s nádhernými skleněnými výrobky jak pro praktické použití, tak pro parádu.


Burano - Výlet na ostrov Murano zkombinujte ideálně s cestou na ještě vzdálenější a mnohem romantičtější Burano. Ostrůvek vás zcela pohltí svou klidnou atmosférou, pestrobarevnými domky a uzoučkými kanály. Navíc jako na jednom z mála ostrovů v Laguně tu převládají místní nad turisty. Barevné Burano je sice maličké, ale jen těžko se vám odsud bude odjíždět zpět do Benátek.Vstupné (orientačně): Bazilika sv. Marka - od 3 EUR, Zvonice sv. Marka - od 10 EUR, Dóžecí palác - od 26 EUR, Santa Maria della Salute - od 4 EUR
Stravování
Denně od 8:00 do 10:00 budete zváni na kontinentální snídani formou bufetu. Dostanete-li hlad, bude vám k dispozici pokojová služba s omezeným provozem. Chcete-li svůj rušný den zakončit u svého oblíbeného nápoje, navštivte bar/salonek.
Ubytovaní
Hotel Canal *** se nachází přímo na břehu vodního kanálu Canal Grande a 2 minuty chůze od vlakového nádraží Santa Lucia. Za pár minut dojdete na zastávku vodních autobusů, kterými se dostanete na okolní ostrovy i po celém městě. Hotel nabízí kvalitní služby, zařízení za dobré ceny a celodenně otevřený bar. Zařízení pokojů hotelu je stylizováno do 18. století. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem a wifi. Vzhledem k tomu, že hotel se nachází v původní budově z 14. století, nebylo možné zde instalovat výtah.
Poznámka
Transfery z letiště do hotelu na část ostrova Benátek nezajišťujeme. V pokynech k zájezdu obdržíte naše doporučení k využití dopravy přímo do hotelu.


Při Vaší objednávce potřebujeme vědět, zda od nás budete chtít odbavení a seating, nebo si službu zařídíte sami.
Službu, lze provést třemi způsoby:
1) Klienti si nechají odbavení a seating udělat na letišti - tuto variantu ovšem nedoporučujeme, jelikož na letišti zaplatíte mnohem více.
2) Klienti si nechají službu udělat od nás - v tomto případě nemusíte nic řešit. Od klientů budou vyžadovány informace k dokladům, na které budou cestovat (číslo dokladu a jeho platnost). Klienti od nás obdrží rovnou palubní vstupenky, které jsou potřeba ke vstupu do letadla. Cena za osobu je 690Kč.
3) Klienti si službu udělají sami online - tato varianta je zdarma. Dostanete od nás přístupové údaje a "návod" jak si odbavení a seating udělat. Dělá se 24 hodin před odletem.


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Benátek naleznete na:na našem webu.

Katalogové (internetové) ceny eurovíkendových zájezdů se mění v závislosti na aktuální dostupnosti letenek v ekonomické třídě i cenové nabídce hotelových pokojů. Obecně platí, že s čím větším předstihem zájezd objednáte, tím zpravidla získáte lepší (= nižší) cenu. Krátce před odletem může být cena stejného hotelu (zájezdu) již výrazně vyšší. Doporučujeme tedy objednávat tento typ zájezdů min. 1 měsíc před odletem. V případě, že objednáváte tento zájezd v kratší době, může se stát, že aktuálně dostupná cena letenek bude vyšší, než původně kalkulovaná. Což se následně projeví ve výsledné ceně zájezdu. Na tuto skutečnost bychom vás, samozřejmě, upozornili obratem, po obdržení vaší objednávky.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.