STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Marina

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Riccione

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Marina

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například úschovna zavazadel, restaurace, TV místnost a konferenční místnost. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů V objektu je plážový bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Hosté, kteří přijeli svým autem, mohou využít parkoviště (záleží na aktuální obsazenosti parkoviště).

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a ústřední topení. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Za příplatek je zde sejf. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a WiFi (za poplatek). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Hosté si mohou zaplavat a osvěžit se v bazénu. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole a plážový volejbal. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.