STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Miramare Stabia

Itálie, Neapolský záliv, Ischia, Castellammare di Stabia

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Miramare Stabia

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf a bankomat. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde restaurace a bar. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Hotel nabízí službu hlídání dětí, transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu. Hosté mohou využít shuttleservis. V konferenčním sálu lze pořádat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Hosté si mohou vybrat z mnoha volnočasových aktivit, je zde například spa a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Podávají se snídaně a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla Hotel nabízí také drobné občerstvení.

Platba

K placení lze v objektu použít MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.