STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Rosa dei Venti

Itálie, Italská a Ligurská riviéra, Lerici

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Rosa dei Venti

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hosté mají celkově k dispozici 25 pokojů. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde úschovna zavazadel. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, jídelna a bar. Je zde TV místnost. Hosté mohou za poplatek zaparkovat na parkovišti objektu (záleží na aktuální obsazenosti parkoviště). Objekt nabízí vícejazyčný personál, transfer-servis a pokojovou službu.

Vybavení pokoje

Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Některé pokoje jsou bezbariérové. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V hotelu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hosté mohou odpočívat na terase. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat nocleh se snídaní. Také je možné objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.