STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Il San Cristoforo

Itálie, Neapolský záliv, Ischia, Ercolano

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Il San Cristoforo

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde restaurace a kavárna. Je tady také hezká zahrada. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Resort nabízí vícejazyčný personál, transfer-servis a pokojovou službu. Hosté mohou využít zdarma shuttleservis.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Prázdninový areál nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.