STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Is Serenas Badesi Village

Itálie, Sardinie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Is Serenas Badesi Village

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Charakteristika
Oblíbený resort na severu ostrova nabízí bohaté zázemí pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií.
Poloha
Komfortní hotelový komplex leží na severu Sardinie, zasazen do středomořské vegetace u písečné pláže, která se rozkládá cca 400 m od hotelových pokojů, v úchvatném zálivu Golfo del´Asinara v lokalitě Badesi, vyhledávaného regionu Gallura. Tato část ostrova je vyhledávaná pro své přírodní krásy, nádherné pláže a mnohé atraktivity. Badesi je známé město vína, réva je charakteristická zejména tím, že roste převážně v písečném terénu. Odsud lze vyrazit na výlet po krásách Národního parku Asinara v lokalitě Stintino (80 km), kde se nachází i vyhlášená pláž La Pelosa. Asi 25 km odsud leží městečko Castelsardo s až pitoreskním historickým centrem s typickými barevnými domky, dále pak oblíbená letoviska Isola Rossa (13km) nebo Costa Paradiso (26 km). Vzdálenost od letiště Olbia: 80 km (cca 1 h 30 min).
Vybavení
Resort svým hostům poskytuje širokou nabídku služeb 4 bazény (jeden se skluzavkami a další vyhrazený pro klienty pokojů Prestige), 3 restaurace, náměstí s obchody a lounge barem, wellness centrum, tenisové kurty, kurty na padel, kopanou, volejbal, stolní tenis, lukostřelba, potápěčské centrum, dětské kluby rozdělené dle věkových kategorií dětí. Wi-fi připojení ve společných prostorách i na pokojích.
Ubytovaní
Celkem hotel nabízí 360 pokojů, všechny jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem, kávovarem, konvicí, trezorem a vlastní koupelnou. Ne všechny pokoje mají balkon (nelze garantovat) CLASSIC: manželská postel, přistýlka formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 5 osob. Na vyžádání: Jednolůžkové pokoje, pokoje PRESTIGE a FAMILY.
Check-in: 14:30 h. Check-out: 10:00 h. Na vyžádání a s příplatkem pozdní check-out, dle dostupnosti.
Podmínky pro hendikepované
Hotel disponuje několika pokoji pro hendikepované. Na pláži je k dispozici upravené křeslo pro umožnění plavání v moři. Na vyžádání jsou k dispozici vozíčky.
Stravování
PLNÁ PENZE "PIÚ" nebo ALL INCLUSIVE. Snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, podávaného v hlavní restauraci. K snídani překapávaná káva z automatu. Součástí bufetu během oběda a večeře je show-cooking a nápoje k jídlu - filtrovaná voda z kohoutku a točené víno. V hlavní restauraci jsou stoly pro 8 - 9 osob, které hosté sdílí s jinými hosty a mají stejná místa na celý pobyt.
Hosté ubytovaní v pokojích Comfort mají svoji exkluzivní restauraci s vyhrazenými stoly. V ceně plné penze také: dětský oběd v rámci Mini / Teeny a Junior Clubu (12/6 - 9/9)
Další restaurace La Gaddura a Meditteraneo je možné využít během pobytu, oproti rezervaci. Plážová restaurace Blu Beach se hradí zvlášť.
BABY KITCHEN: v rámci plné penze k dispozici speciální místnost pro přípravu dětské stravy se základním vybavením, vč. základních surovin a asistencí personálu. Dostupné od 6:00 do 24:00 denně. ALL INCLUSIVE "EXTRA" Možno rezervovat při pobytu na min. 7 nocí, povinné pro všechny osoby na pokoji. Nad rámec plné penze, ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: NA HLAVNÍM BARU: káva, sladká a slaná svačina, nealkoholické nápoje, točené pivo, ovocné džusy, sirupy, národní a mezinárodní likéry, výběr koktejlů. U jídel navíc i oranžáda, coca cola a točené pivo.

K dispozici jsou základní potraviny pro bezlepkovou stravu a jiné intolerance, nutné hlásit při rezervaci.
Pro děti
Hotel je určený zejména pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno spousta sportu, zábavy i hraní. K dispozici je velké hřiště s prolézačkami a houpačkami, mini bazény se skluzavkami, spray park, kde si děti (3-12 let) mohou hrát mezi vodními trysky, fontánami a klouzačkami.

Dětské kluby jsou rozděleny dle věkových kategorií:
Serenino Club pro děti od 3 do 5 let: kvalifikovaný personál, exkluzivní, bezpečný barevný koutek pro dovolenou strávenou u moře s hrami, kreativními workshopy a vystoupeními v amfiteátru v rámci Bluserena Musical School. Děti zde mohou mít také oběd s animátory. Koutek je otevřený každý den kromě neděle a je k funkční od 12.6. do 9.9.

SereninoPiu pro děti od 6 do 10 let: všechny aktivity jsou připravovány pro zábavu starších dětí jako doplněk k tomu, co již nabízí Serenino. Nespočet kreativních aktivit. Děti zde mohou mít také oběd s animátory. Koutek je otevřený každý den kromě neděle a je k funkční od 12.6. do 9.9.

Serenino noční klub pro děti od 3 do 10 let: každý den kromě neděle, od 12.6. do 9.9. od 21:00 do 23:00 se děti mohou účastnit večerních vystoupení, vyprávění pohádek, loutkových divadel, kabaretních a cirkusových vystoupení a mnohého dalšího.

SerenUp Teen Club pro děti od 11 do 14 let: Cyber arena, dětská zóna inspirována světem "Cyberpunku" se spoustou zařízení a aktivitami také na pláži. Děti zde mohou mít také oběd s animátory. Koutek je otevřený každý den kromě neděle a je k funkční od 12.6. do 9.9.

SerenHappy Junior Club od 14 do 17 let: Nový svět plný her a zážitků, sportovní kurzy a turnaje. Děti zde mohou mít také oběd s animátory. Koutek je otevřený každý den kromě neděle a je k funkční od 12.6. do 9.9.

Dále jsou připraveny kurzy plavání (pro děti od 3 let), tancování a rytmické gymnastiky (pro děti od 5 do 14 let), fotbalová akademie (5 až 14 let), circus, jízda na ponících.
Sport a animace
K dispozici jsou 4 bazény, fotbalové hřiště, tenisové kurty, kurty na padel, víceúčelové hřiště, plážový volejbal, dále potom lukostřelba, střelba na terč, stolní tenis. Na pláži šlapadla, kánoe, paddle board, kolektivní lekce v ceně, soukromé za poplatek.
Wellness & beauty
Hotelové wellness centrum probudí vaše smysly. Za poplatek jsou k dispozici masáže a zkrášlovací procedury. Finská sauna, turecké lázně, vířivka, ledový bazén, emoční sprchy, solné místnosti.
Dále je zde krytá relaxační plocha, místnost s bylinkovým čajem a velké solarium.

Další služby
Komplex funguje jako pěší zóna, zákaz dopravních prostředků všeho druhu. Nejezdí zde ani žádná kyvadlová doprava po resortu nebo na pláž.
V resortu je přítomný lékař 24 hodin denně, prohlídky zdarma v určených dopoledních a odpoledních hodinách, za poplatek mimo určené časy.
Pláž
Krásná písečná pláž se rozprostírá přímo u komplexu a je ohraničená písečnými dunami a středomořskou vegetací. Dno je písečné, vstup je trochu strmější, při velkém větru nemusí být kvůli vlnám koupání vhodné pro malé děti. Od pokojů je pláž vzdálena cca 400 m (dle pozice jednotlivého pokoje). V rámci klubové karty mají hosté v ceně plážový servis od 4. řady vyhrazený konkrétní rodině na celý pobyt - 1 slunečník, 2 lehátka/pokoj. První tři řady za poplatek (na výběr různé varianty viz. poplatky na místě; vždy nutno vyžádat předem, omezená kapacita). Plážové osušky za poplatek při pobytu s plnou penzí. Hosté s All Inclusive mají v ceně 1 plážovou osušku/ os. od 12 let (výměna po týdnu, častější za poplatek). Na pláži jsou sprchy, převlékací kabinky, bar a informační stánek. Zdarma mohou hosté využít plážový volejbal, kánoe, windsurfing a plachtění. Za poplatek některé služby Bluserena SeaSport Clubu a potápěčského centra - dle konkrétní nabídky na místě. V okolí Badesi se nabízí téměř 8 km dlouhé pobřeží s krásnými plážemi a narůžovělými skalisky, např. pláže Li Cossi, La Marinedda.
Důležité
V hotelu se hradí útrata předplacenou kartou Smart Card (1 karta/pokoj), kterou je možné nabít si až do výše 200 eur a dobíjet kdykoliv v průběh pobytu. K čerpání služeb je nutné, aby klienti měli u sebe tuto Smart Card a nosili rozlišovací náramek. Nevyužitý zůstatek je vrácen při odjezdu.
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji nebo s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 31. 5. do 1. 10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji nebo s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 31. 5. do 1. 10. 2023).
Poplatky na místě
Plážové osušky za poplatek € 5/ ks/ týden - hosté s plnou penzí; u All Inclusive v ceně 1 osuška/ os. od 12 let (výměna po týdnu, častější za poplatek). Výměna za poplatek. Možno půjčit na místě. Malý pes € 15/ den. Pobyt psa je možný venku na zahrádce pokoje Classic, vybavené pelíškem a miskami na vodu a jídlo. Nutno vyžádat předem. Omezená kapacita pokojů. Zákaz pohybu ve společných prostorách. Nutný pohyb na vodítku a s košíkem.