STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Krásy Toskánska a Cinque Terre s pobytem u moře

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Krásy Toskánska a Cinque Terre s pobytem u moře

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Pobytově-poznávací zájezd do Toskánska s odpočinkem u Středozemního moře a kouzelnými výlety za historií i krásou oblasti Cinque Terre.
Rychlý přehled
10denní pobytově-poznávací zájezd
Počet dní
10denní pobytově-poznávací zájezd
strucna_trasa
Lucca;43.843265, 10.502896 Villa Torrigiani;43.887260, 10.608823 Marina di Massa;44.009175, 10.102505 Carrara Cave di Fantiscritti;44.089822, 10.133200 Cinque Terre;44.106452, 9.727214 San Gimignano;43.467767, 11.043366 Volterra;43.402052, 10.859317 Pisa;43.723378, 10.394848 Florencie;43.769081, 11.255851
1. den
Odjezd odpoledne. Noční přejezd.
2. den
Prohlídka malebného města Pistoia v italském Toskánsku, které se pyšní bohatou historií a kulturním dědictvím. Procházka po jeho středověkých uličkách Vás zavede k nádhernému náměstí Piazza del Duomo, kde se nachází impozantní katedrála a baptisterium. Poté ubytování ve středisku Marina di Massa v hotelu Gabrini. Večeře Nocleh.
3. den
Snídaně. Celodenní pobyt u moře. Večeře. Nocleh.
4. den
Snídaně. Celodenní pobyt u moře nebo fakultativní celodenní výlet s návštěvou měst Pisa a Lucca. Město Pisa je známé především díky své ikonické šikmé věži, která však není jedinou atrakcí tohoto půvabného italského města. Naleznete zde také katedrálu a baptisterium, obě památky údajně pocházejí z 11. a 12. století. Piazza del Duomo, kde se tyto budovy nacházejí, je často označováno jako "Náměstí zázraků" nebo-li Piazza dei Miracoli. Místo je zapsané do seznamu UNESCO. Poté následuje prohlídka města Lucca s proslulým dómem Duomo di San Martino, historické centrum obehnané hradbami, náměstí Piazza dell Anfiteatro, kostel Chiesa di San Michele in Foro, Torre Guinici. Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.
5. den
Snídaně. Celodenní pobyt u moře. Půldenní fakultativní výlet do městečka Carrary s možností návštěvy slavných mramorových dolů Cave di Fantiscritti - prohlídka dolů v nitru mramorové hory. Starobylé rybářské městečko Lerici s dochovalým středověkým hradem, krásné výhledy na Záliv básníků. Večeře. Nocleh.
6. den
Snídaně. Celodenní výlet lodí do oblasti Cinque Terre nebo-li Pět zemí (vesničky Riomaggiore, Manarola, Vernazza, Monterosso). Chráněný pás skalnatého pobřeží na Rivieře di Levante, který byl zařazen do světového odkazu UNESCO. Název pochází z pěti vesniček choulícím se ke skalám, oblast se strmými útesy, malými plážemi, pastelově zabarvenými domky, terasovými svahy, jeskyněmi a malými zálivy. Výlet se absolvuje lodí, při velkém vlnovití vlakem při pobřeží. Večeře. Nocleh.
7. den
Snídaně. Výlet do San Gimignana a Volterry zařazenými na seznam UNESCO. Návštěva San Gimignana, které se řadí mezi nejatraktivnější místa v Toskánsku, je proslulé svou téměř jednotnou zástavbou středověké architektury se svými 15 věžemi. Panoramatické výhledy do toskánské krajiny. Prohlídka bývalého významného etruského města Volterra, položeného na vrcholu kopce s výhledem na toskánskou krajinu, středověké paláce, římské divadlo, katedrála. Večeře. Nocleh.
8. den
Snídaně. Celodenní pobyt u moře. Večeře. Nocleh.
9. den
Snídaně. Celodenní prohlídka Florencie. Přejezd tramvají z parkoviště Villa Costanza do centra - náměstí Piazza della Signoria s palácem Palazzo Vecchio, katedrála Duomo Santa Maria del Fiore, zvonice, baptiserium, most Ponte Vecchio, náměstí Piazza di San Lorenzo s kaplí Medicejských, Palazzo Pitti a zahrady Boboli. Zpáteřní přejezd tramvají z centra na parkoviště Villa Constanza, kde autobus má povinnou bezpečností pauzu. Noční přejezd.
10. den
Návrat kolem poledne.
Poznámka
Hotel Gabrini 3* se nachází v letovisku Marina di Massa. Leží v klidné zóně v blízkosti centra, cca 250 metrů od pláže. Hotel je obklopen velkou zahradou se vzrostlými stromy. Snídaně formou bufetu, večeře formou 3chodového menu s možností výběru, zeleninový bufet. V průběhu pobytu budete mít možnost ochutnat také toskánskou kuchyni.
Odkaz na WWW
https://cavamuseo.com
www odkaz popis 1
Hotel Gabrini 3*
www odkaz popis 2
Mramorové doly Cave di Fantiscritti
Cena zahrnuje
7 nocí s polopenzí v hotelu Gabrini 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, fakultativní výlet do Carrary (realizace od 15 osob), fakultativní výlet do Pisy a Luccy (realizace od 15 osob), komplexní pojištění 500 Kč/700 Kč. Pobytová taxa cca 2 EUR/den - platba v místě pobytu.
Minimální výměna na vstupy
výlet lodí Cinque Terre, tramvaj ve Florencii: 100 EUR.
Poznámka k ceně
Příklady vstupů: Galleria degli Uffizi 20 EUR, Galleria dell´Accademia 12 EUR, Cappelle Medicee 9 EUR, Torre Guinigi 6 EUR, Cave di Fantiscritti 10 EUR, Pisa Torre 20 EUR, Battistero 7 EUR, San Gimignano pass 13 EUR, výlet lodí do Cinque Terre 39 EUR.