STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Le Fontane

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Le Fontane

Neoficiální popis ubytování

Popis
Residence Le Fontane se nachází v jihovýchodní části ostrova Sardínie, které je charakterizováno dlouhými plážemi s jemným bílýmpískem a mělčím mořem s neuvěřitelnou paletou barev. Díky své pozici je možné navštívit jedny z nejkrásnějších pláží ostrova, jakonapříklad Capo Carbonara, Porto Giunco či Punta Molentis. Oblast s letoviskem Villasimius ale nenabízí jen možnost nezapomenutelnéhokoupání v moři: naleznete zde archeologická naleziště, muzea, různé sportovní activity, diskotéky, restaurace, bary a obchody. Residenceje vzdálena cca 15 minut chůze od centra letoviska.
Pláž
Cca 2500 metrů se nachází pláž Simius, možnost plážového servisu za poplatek (v provozu v závislosti na počasí). V hlavní sezóně možnost využití plážového busu na pláž (za poplatek, provozován městem)
Strava
vlastní, plně vybavený kuchyňský kout
Typ ubytování
Bilo pro 2 osoby (33 m2) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice s manželským lůžkem (postele se dají oddělit). Bilo pro 3 osoby má v rámci obývacího pokoje rozkládací křeslo či rozkládací postel, bilo pro 4 osoby je pak větší (45 m2) a má v obývacím pokoji rozkládací dvoulůžko. Možnost pátého lůžka na vyžádání za poplatek. Trilo pro 5 osob (50 m2) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím křeslem či rozkládací postelí, ložnice s manželskou postelí (postele možno oddělit) a další menší ložnice se dvěma oddělenými lůžky. Trilo pro 6 osob (60 m2) má v rámci obývacího pokoje rozkládací dvoulůžko, ostatní dvě ložnice stejné jako trilo 5. Možnost sedmého lůžka na vyžádání za poplatek. Všechny apartmány jsou vkusně zařízené a vybavené sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, žehličkou a žehlícím prknem (na vyžádání), TV a balkonem s posezením.
Cena zahrnuje
Ubytování ve výše uvedeném typu apartmánu, 1 slunečník, klimatizaci, půjčovnu jízdních kol (do vyčerpání, oproti kauci 50€), používání bazénu (v provozu v závislosti na počasí), parkoviště.
Povinný poplatek
spotřeba energií set ložního prídla s týdenní výměnou 5 EUR / noc, závěrečný úklid BILO 2 a 3 = 60 EUR, BILO 4 = 70 EUR, TRILO 5 a6 = 80 EUR, pobytová taxa
Fakultativní poplatek
koupelné prádlo 10 EUR / osoba / první set, kit family (postýlka, vanička, židlička) = 8 EUR / den

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.