STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Montecarlo

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Riccione

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Montecarlo

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Klimatizovaný hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například úschovna zavazadel, knihovna, služba hlídání dětí, pokojová služba a prádelna. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Hosté mohou za poplatek zaparkovat na parkovišti objektu (záleží na aktuální obsazenosti parkoviště). Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. V pokojích je dvoulůžková postel. Je tady minibar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. K vybavení koupelen patří sprchový kout. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, fitness studio, gymnastika, aerobik a spa. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.