STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nicolaus Club Quattro Lune

Itálie, Sardinie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nicolaus Club Quattro Lune

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Charakteristika
Klubový hotel, zasazený do oblasti romantického členitého pobřeží a překrásných pláží severovýchodu ostrova, ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro dovolenou v páru.
Poloha
Hotel se nachází na východě ostrova, jižně od Olbie, v oblasti Cala Liberotto, na vyvýšenině s výhledem na okouzlující zátoku Sas Linnas Siccas, u jednoho z nejsugestivnějších pobřeží Sardinie. Tato oblast má velice členité pobřeží, ve kterém se nachází vyhlášené pláže jako Cala Fuile, Cala Ginepro či pláž Cala Liberotto. Nejbližší nákupní možnosti jsou ve 2 km vzdáleném městečku Sos Alinos, kde najdete lékárnu, potraviny, trh. Nejbližší větší město Orosei je vzdálené 10 km. Vzdálenost od letiště v Olbii 75 km (cca 1 h 15 min).
Vybavení
Hotel se skládá z hlavní hotelové budovy, po kompletní rekonstrukci, a přilehlých menších budov umístěných v upravené zahradě. Nabízí non-stop recepci, klimatizovanou restauraci, pizzerii, 2 bary, 2 bazény (v každém z nich je část vyhrazená pro děti) - 1 s animacemi v průběhu dne a 1 bez animací, klidový, pro klienty, kteří hledají odpočinek se slunečníky a lehátky, místnost s TV, hrací místnost se stolním tenisem a stolním fotbalem, fitness zónu, dětské hřiště, amfiteátr pro denní i večerní animační program (v italštině), nehlídané parkoviště. Za poplatek: tabák a noviny u recepce, prádelna, půjčovna aut a kol, výlety. Wi-Fi dostupná v baru u bazénu a na recepci. Psi malé rasy jsou akceptováni na vyžádání a za poplatek k úhradě na místě. Nemají povolen vstup do společných prostor, který je potřeba striktně dodržovat. Nutno doložit očkovací průkaz.
Ubytovaní
Resort se skládá z hlavní budovy s několika pokoji, které jsou umístěné v přízemí nebo prvním patře, a menších vilek rozmístěných v rozlehlé zahradě a propojených pěšími cestami, kde jsou pokoje umístěné převážně v přízemí. K dispozici je několik typů pokojů, které jsou zařízeny v typickém Sardinském stylu. Všechny jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem (naplnění na vyžádání a za poplatek), trezorem, telefonem a koupelnou se sprchou a fénem. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s venkovním posezením. V hlavní budově se nacházejí: Pokoje COMFORT - po kompletní rekonstrukci, umístěné v přízemí, určené pro 2-4 osoby, 3. a 4. lůžko buď samostatné postele nebo formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti. Na vyžádání a s příplatkem pokoje COMFORT s výhledem na moře, umístěné v prvním patře. Pokoje FAMILY COMFORT - po kompletní rekonstrukci, umístěné v přízemí, s oddělenou dvoulůžkovou ložnicí a obývacím pokojem se 2 samostatnými lůžky. Min. obsazenost 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí, max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání a s příplatkem pokoje FAMILY COMFORT s výhledem na moře, umístěné v prvním patře. V malých vilkách se nacházejí: Pokoje FAMILY CLASSIC - které nejsou rekonstruované, s oddělenou dvoulůžkovou ložnicí a obývacím pokojem se 2 samostatnými lůžky. Obsazenost min. 2 osoby a max. 4 dospělí a dítě do 2 let v postýlce. Na vyžádání a za příplatek je využití kuchyňského koutu (k úhradě na místě). Jednolůžkový pokoj DUS COMFORT výhradně na vyžádání. Děti do 2 let zdarma na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek. Check in 17:00. Check out 10:00 h. Pobyt začíná večeří.
Stravování
Plná penze s nápoji. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů k jídlu (minerální voda, stáčené víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu). Pozdní snídaně "Dormiglione" od 9:30-11 hod. na hlavním baru, k dispozici káva espresso, cappuccino, mléko a croissanty. Od 16-17 hod. sladký a slaný snack pro děti do 12 let (jednou týdně nahrazený zmrzlinou). Během týdne jsou organizovány tématické večery - typický Sardinský večer či Rybářský večer s nabídkou specialit z ryb a plodů moře. 1y týdně možnost večeře v pizzerii (nutná rezervace, bez příplatku). Na vyžádání při rezervaci možnost bezlepkové a bezlaktózové stravy. Hotel nedisponuje oddělenými prostory pro přípravu např. bezlepkové stravy. KOUTEK PRO MAMINKY: vybavený koutek s plotýnkami, dřezem, ledničkou, ohřívačem lahví, mikrovlnou troubou, mixérem a sterilizátorem, hrnci a pánvemi, herními podložkami, TV a křesly pro odpočinek. K dispozici jsou základní potraviny - čerstvé mléko, jogurty, džemy, sušenky, čaj, čerstvé ovoce, a v otevírací době restaurace také základní vařené pokrmy - zeleninové vývary a polévky rajčatové omáčky, těstoviny malé velikosti, plátky masa či ryby. Není zde k dispozici čerstvé ani sušené mléko, hotová dětská strava a další specifické produkty pro miminka. BABY CARD (karta na vyžádání k úhradě na místě, pro děti 0-2,99 let) zahrnuje bezplatný přístup do koutku pro maminky se všemi produkty a odborným personálem.
Pro děti
Dětský bazén, hřiště, denní i večerní animace a programy v amfiteátru. Dětský klub nabízí animace, venkovní i vnitřní aktivity a různé druhy zábavy rozdělené do kategorií podle věku: "Nicolino Baby Club" - pro děti od 3 do 6 let, "Nicolino Mini Club" - pro děti od 6 do 12 let a "Nick Club" s aktivitami pro děti ve věku 12-15 a 15-18 let.
Sport a animace
K dispozici jsou 2 bazény, každý s částí pro děti. Venkovní fitness zóna, tenis, fotbal, petanque, stolní tenis. Na pláži za poplatek potápěčské centrum (externí služba). Zkušený tým animátorů vás rozveselí denním bohatým zábavním programem s hrami, sporty, zápasy, skupinovými lekcemi tenisu, aerobiku a tance. Večer vás okouzlí rozmanitá představení v amfiteátru, piano bar a tématické večery. Animace probíhá převáženě v italském jazyce.
Pláž
Cca 500 m od hotelu se nachází pláž Sas Linnas Siccas, menší pláž s jemným pískem v malebné zátoce, kde probíhají animační programy během dne. 1500 m od hotelu se nachází druhá hotelová pláž Fuile 'e Mare, prostornější pláž v zátoce lemované skalami. U této pláže je k dispozici i bar (externí služba). Klienti mají na obou plážích k dispozici plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj, do vyčerpání kapacity) v rámci klubové karty zdarma. Obě pláže jsou dosažitelné hotelovou kyvadlovou dopravou v předem stanovených časech nebo i pěší procházkou, pro návrat je nutné počítat s cestou do kopce. Plážové osušky k dispozici oproti kauci a za poplatek (vratná kauce €20/ks, půjčení €2,50 /ks/den)
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 29.5. do 21.9.2024). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 29.5. do 21.9.2024).
Poplatky na místě
POVINNÉ: pobytová taxa. FAKULTATIVNÍ (na vyžádání, k úhradě na místě): Plážové osušky: vratná kauce €20/ks, půjčení €2,50 /den/ks. Dětská postýlka: €10 /noc pro děti do 2 let (max. 1 postýlka /pokoj). Vlastní postýlka akceptována zdarma. Psi malé rasy (do 10 kg): €20 /den. Nemají povolen vstup do společných prostor, který je potřeba striktně dodržovat. Nutno doložit očkovací průkaz. Baby Card pro děti 0-2,99 let €20/noc (přístup do dětské kuchyňky se základními potravinami a dětskou postýlku na vyžádání předem). Užívání kuchyňského koutu na pokojích - cena na ověření. Úklid provádí klient. Neuklizený kuch. kout za poplatek.
Speciální nabídky
SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: 15 % z ceny ubytování při objednání do 31. 12. 2023 10 % z ceny ubytování při objednání do 29. 2. 2024 5 % z ceny ubytování při objednání do 31. 3. 2024