STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Pohodový Řím a Vatikán

Itálie, Lazio, Řím

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Pohodový Řím a Vatikán

Neoficiální popis ubytování

Pohodový Řím a Vatikán

toto vstupné se může lehce zvýšit do října, navíc pokud bude skupina veliká, není jisté, že ho dostaneme.

Tyto typy vstupenek je nutné objednat při sepisování smlouvy.

Místní česky mluvící průvodce ve Vatikánských muzeích - 200 € / skupina 10 - 20 osob/ nutno objednat již při objednávání zájezdu (uveďte do poznámky, sečteme to a uvidíme, platí se na místě).

Orientační ceny vstupů na místě či v předprodeji:

Vatikán: Vatikánská muzea - 17 € (on - line předprodej zpravidla otvírá 60 dnů předem), kupole sv. Petra - 10 € (výtahem + 320 schodů), 8 € (pěšky 550 schodů), Andělský hrad - 15 €, Antická fóra + Palatin + Forum Romanum - 18 €, Pantheon - 5 €, Kapitolská muzea - 15 €.

Doprava po Římě: 6 x 1,5 €.

DOPORUČUJEME: Řím je jedno z nejexponovanějších míst světa, ještě více v době Svatodušních svátků (ve zbytku světa Helloween).

Upozorňujeme, že všude bude velké množství osob. Nejvíce exponovaná místa jsou Vatikánská muzea a Koloseum, můžeme se pokusit zajistit vstup s rezervací, v každém případě budete v davu lidí poměrně dlouho, bude to náročné, doporučujeme jen pro ty kteří to vydrží a opravdu potřebují vidět. Není možné absolvovat ve skupině.

Jako snažší a dle našeho názoru lepší alternativu DOPORUČUJEME vstupy na Antická Fora + Palatin + Forum Romanum a Kapitolská muzea. Tyto vstupy lze zajistit i pro větší skupinu, Váš zájem uveďte pro orientaci do poznámky.

Řím je krásný pro velkolepé stavby a atmosféru, nemusíte navštívit všechny interiéry a strávit zájezd ve frontách. Váš zážitek z krásných zákoutí a uliček může být ještě větší.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy v délce 15-45 minut dle potřeb řidiče.

Výše vstupů je orientační a závisí na okolnostech včetně počasí. Klient nemusí tyto vstupy absolvovat, vybere si dle svého uvážení. Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen. Program je orientační a CK jej může změnit v závislosti na povětrnostních podmínkách či aktuální situaci v místě.

Uvnitř objektů nesmí průvodce provádět a vykládat. Náš průvodce má potřebná italská povolení, nicméně ta platí pro exteriéry, nikoliv interiéry.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny asi 35-50 osob. Při nižším počtu zájemců než 35 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.