STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

La Giudecca - Le Zattere - San Giorgio

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Bibione, Lido del Sole

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

La Giudecca - Le Zattere - San Giorgio

Neoficiální popis ubytování

Charakteristika
tři stejné apartmánové domy (Giudecca - Zattere - San Giorgio) se nacházejí přímo u pláže a jsou postaveny tak, že téměř ze všech apartmánů je výhled na moře (od 2. patra). Doporučujeme především pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi klidnější místa a blízkost pláže.
Ubytovaní
apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, kávovar, SPR+WC, TV, klimatizace, balkon. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. C6: (max. 6 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. B4-T: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, větší balkon. B4-1: (max. 4 osoby) (v podkroví) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, velká sluneční terasa a sprcha. C6-1FM: (max. 6 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon a přímý výhled na moře. C6-2: (max. 6 osob) (v podkroví) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, velká sluneční terasa, boční výhled na moře. C6T: (max. 6 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, velká terasa.
Postýlka
na vyžádání, 42 €/ týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Služby
výtah, bar, dětský koutek a obchody v přízemí, bazén pro dospělé i děti mezi rezidencemi ZATTERE a SAN GIORGIO (cca 26/5- 15/9), animační programy na pláži, hudební večery v baru Sporting.
Parkování
1 místo/ apartmán.
Od centra
100 m.
Od pláže
přímo u pláže.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) se platí jako povinný poplatek na místě.
Zvíře
nepovoleno.
Pobyt
sobota/ sobota (25/5-14/9), ostatní termíny příjezd možný každý den, min. 4 noci.
Povinné poplatky splatné na místě
plážový servis za týden 67 € (11/5-22/9).
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií. Nepovinné příplatky: závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 45 €/ apartmán, ložní prádlo 10 €/ osoba. Kauce: 100 €/ apartmán.
Pobytová taxa
cca € 0,75 osoba od 2 let/ den (platí pro pobyty 1/5-30/9).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.